Hyundai Türk isimli arabası | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Hyundai’nin Türk Aslan’ı…

Hyundai yeni  lüks sedan modeline Türkçe isim veriyor. Hyundai’nin yeni modeline adı çok yakışmış. “Aslan”, araba da gerçekten bir aslan gibi. Tam 3.0 motor. Hatta 3.3 motor seçeneği de mevcut. Hyundai yetkilileri yaptıkları açıklamada “  Yarattığımız otomobil özellikleri açısından tıpkı bir ‘aslan’ gibi. Soğukkanlı duruyor ama avcı özellikleri de var” dedi. Aslan’ın fiyatı da aslan […]

Hyundai’nin Türk Aslan’ı…
25 Ağustos 2014 - 18:39 'de eklendi ve 2304 kez görüntülendi.

Hyundai yeni  lüks sedan modeline Türkçe isim veriyor.

Hyundai’nin yeni modeline adı çok yakışmış. “Aslan”, araba da gerçekten bir aslan gibi. Tam 3.0 motor. Hatta 3.3 motor seçeneği de mevcut.

Hyundai yetkilileri yaptıkları açıklamada “  Yarattığımız otomobil özellikleri açısından tıpkı bir ‘aslan’ gibi. Soğukkanlı duruyor ama avcı özellikleri de var” dedi.

Aslan’ın fiyatı da aslan gibi. Güney Kore’de fiyatların 40-45 bin dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Ülkemizde Hyundai Aslan’nın fiyatı 80 bin doları bulabilir.

 

hyundai-aslan-arka

 

Hyundai yeni Türk isimli aracının yıl sonunda piyasaya sunulması bekleniyor.

Hyundai Aslan Tanıtım Videosu

2015-yeni-kasa-hyundai-i20

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • ŞENTÜRK COŞKUN ;

    TÜRKİYEDE MAZOT-BENZİN ÇOK ÜCÜZ YA 3.0 MOTOR HATTA 3.3 MOTOR YAPMIŞLAR VERGİLER DE ONA KEZA ÇOK ÜCÜZ. BİR DE BU ARABAYI ÖVÜYORLAR YA YAV KARDEŞİM DÜNYANIN EN PAHALI AKARYAKITINI SATIYORUZ ARACAEN FAZLA VERGİ VEREN ÜLKEYIZ.

    12 Eylül 2014 00:04
  • ARİF ÖZKAN ;

    yukarıdaki yoruma katılıyorum.. bunun vergisi ne olacak. onun vergisiyle kuş türü araba bile alırsın.. baban petrolcü ise sorun yok..

    12 Eylül 2014 09:23
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER