Hyundai Santa Cruz | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Hyundai Santa Cruz

Hyundai yeni pick-up modelinin tanıtımını fuarda gerçekleştirdi. Yepyeni Santa Cruz konsept olarak önümüze çıksa da bu araç Hyundai’nin yeni bir pick up üzerinde çalıştığının sinyallerini verdi. Pick-up piyasası Türkiye pazarında geniş bir yer bulamıyor. Az tercih edilen bir model olmasına rağmen örnek olarak Volkswagen Amarok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Hyundai’nin yeni Pick-up da Amarok […]

Hyundai Santa Cruz
05 Şubat 2015 - 9:50 'de eklendi ve 581 kez görüntülendi.

Hyundai yeni pick-up modelinin tanıtımını fuarda gerçekleştirdi. Yepyeni Santa Cruz konsept olarak önümüze çıksa da bu araç Hyundai’nin yeni bir pick up üzerinde çalıştığının sinyallerini verdi.

Pick-up piyasası Türkiye pazarında geniş bir yer bulamıyor. Az tercih edilen bir model olmasına rağmen örnek olarak Volkswagen Amarok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Hyundai’nin yeni Pick-up da Amarok kadar iddialı olabilirse aynı rakamları yakalaması çok zor olmayacaktır.

Hyundai Santa Cruz modelinde sportif hatları çok başarılı bir şekilde öne çıkarmış. Konsept modelde 2.0 lt turbo dizel motor, 190 beygir güç ve 406 Nm maksimum tork üretebilen bir motor kullanılmış.

İşte Yeni Hyundai Santa Cruz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER