Hunday Aksent | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Hunday Aksent geçmişten, geleceğe…

Hyundai Accent, taksiler, hususi kullanıcılar hemen hemen her kesime hitap eden bir otomobil. Biz onu Hunday Aksent olarak bildik. Bu ara markaların yazılış ve okunuşlarına takmış durumdayım. Hunday Aksent yumurta kasa ile tanındı diyebiliriz. Daha eski bir mazisi olmasına rağmen ilk etkin olduğu zaman yumurta kasa döneminde gerçekleşti. Ardında 2001 model aksent çok ses getirdi. […]

Hunday Aksent geçmişten, geleceğe…
05 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1174 kez görüntülendi.

Hyundai Accent, taksiler, hususi kullanıcılar hemen hemen her kesime hitap eden bir otomobil. Biz onu Hunday Aksent olarak bildik. Bu ara markaların yazılış ve okunuşlarına takmış durumdayım.

Hunday Aksent yumurta kasa ile tanındı diyebiliriz. Daha eski bir mazisi olmasına rağmen ilk etkin olduğu zaman yumurta kasa döneminde gerçekleşti. Ardında 2001 model aksent çok ses getirdi. En büyük şahsımca hata buradan sonra yapıldı. Hunday Aksent 2001 kasası gerçekten çok şık ve güzeldi. Bu kasa maalesef sadece 2 yıl kadar satışta kaldı. Ardından yine ağırlıklı olarak taksiler tarafından tutulan 2003 kasa Hunday Aksent satışa sunuldu. 2003 kasayı Hunday Era, onu da Hyundai Accent Blue izledi.

2014 Hyundai Accent Blue güzel, kullanışlı ve yeterli donanıma sahip bir araç. Dizel otomotik seçeneği bulunması ise büyük avantaj. Hyundai dizel otomatik seçeneklerini son birkaç yıldır arttırmaya devam ediyor.

Hunday Aksent son kasa hakkında bazı bilgilere değinelim;

Öncelikle Hyundai Accent Blue fiyatı 44 bin 850 TL’den başlamakta. En çok tercih edilen

brazzers sikiş

model Hyundai Accent Blue Dizel Otomatik yakıt tüketimi şehir içi 100 kilometre de 7,1 litre. Şehir dışında ise bu rakam 4,5 litreye kadar düşüyor. Hızlanması ise fazlasıyla iyi diyebiliriz. Accent Blue 0’dan 100 kilometreye 10,7 saniye de ulaşabiliyor.

Şimdi sizleri geçmişten geleceğe Hunday Aksent fotoğraflarıyla baş başa bırakalım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER