Honda Spacy 110 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Honda Spacy ve Alternatifler…

Honda Spacy , Fizy’nin abisi diyebiliriz. Birkaç artı özellik ile kendini kardeşinden ayrılan ve fiyatı bizim düşüncemize göre fazla olan bir motosiklet. Honda Spacy fiyatı 5,200 TL. Ruhsat ve plaka masraflarıyla 5,700’ü buluyor. Ancak bu para Spacy modeline değer mi yazımızı okuduktan sonra siz karar verin. Honda Spacy özelliklerini, kalitesini anlatmaya pek gerek yok. Honda […]

Honda Spacy ve Alternatifler…
31 Ağustos 2014 - 12:15 'de eklendi ve 949 kez görüntülendi.

Honda Spacy , Fizy’nin abisi diyebiliriz. Birkaç artı özellik ile kendini kardeşinden ayrılan ve fiyatı bizim düşüncemize göre fazla olan bir motosiklet.

Honda Spacy fiyatı 5,200 TL. Ruhsat ve plaka masraflarıyla 5,700’ü buluyor. Ancak bu para Spacy modeline değer mi yazımızı okuduktan sonra siz karar verin.

Honda Spacy özelliklerini, kalitesini anlatmaya pek gerek yok. Honda tabiki bu modelinde de markasına yakışan bir şekilde üretim yapmakta. Seriliği, konforu gayet güzel. Lakin ben size Spacy yerine o fiyata alabileceğiniz diğer modelleri yazacağım. İllaki Honda olsun, bütçem uygun derseniz tavsiye edilmeyecek bir scooter değil Spacy ilk olarak bunu belirttikten sonra diğer seçeneklere giriş yapalım.

SYM Fiddle 2 125cc, gücü kuvvetli yerinde. İki kişi binildiğinde bile 125cc’den beklenen performansın fazlasını gösterebiliyor. Şekil olarak, kişiden kişiye değişebilir desekte Spacy’den güzel demek istiyorum. SYM Fiddle 2 fiyatı 4,300 TL + Plaka ve Ruhsat İşlemleri.

Kymco Agility City 125 büyük tekerlekleri ile bir maxi scooter aratmayacak kadar rahat. Şekil olarak yine Spacy’den çok daha güzel. Performans olarak daha üstün. Agility City 125 fiyatı ise 5,300 TL.

Kymco ve SYM kendilerini scooter sektöründe kanıtlamış iki markadır. Motosikletten beklentileriniz, sorunsuz olması, kolay dökülmemesi ise bu markaları da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Lakin bazı kullanıcılar da Japon hastalığı var. Kötü açıdan söylemiyoruz. Haklılık payları yüksek Japon motosikletlerin bir çoğunda büyük sıkıntılar, problemler uzun yıllar yaşanmıyor. Bizim tek tavsiyemiz, Honda Spacy modelini düşünüyorsanız alternatifleri araştırın gezin. Daha sonra tekrar Honda’da karar verirseniz yine güzel bir seçim yapmış olursunuz.

Fiyat/Performans açısından düşündüğümüz için sizlere bu şekilde bir yol çizmeye çalıştık. Sonuç olarak özellikle belirtmek istiyorum. Saydığımız 3 marka da birbirinden kaliteli ve kullanışlıdır. Hepsi scooter sevenlerin çok fazla tercih ettiği modellerdir. Seçim yapmak zor iş, kolay gelsin…

3 motosiklet modelinin resimleri için galerimize göz atabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER