Honda NC 750d Integra | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Honda NC 750d Integra

Honda NC 750D Integra mükemmel bir maxi scooter. Bu motosiklete scooter demek tuhaf geliyor. Super Sport tadında, muhteşem bir tasarıma sahip. 750cc lik güçlü motoruyla Honda NC 750D Integra her yolda size arkadaşlık yapmaya hazır. Alçak sele yüksekliği, manevralarda güven veriyor. Motosiklet artçılarımız içinde çok konforlu. Ana gövdede seleden ulaşılabilen bir saklama gözü büyük kolaylık […]

Honda NC 750d Integra
30 Ağustos 2014 - 16:15 'de eklendi ve 1247 kez görüntülendi.

Honda NC 750D Integra mükemmel bir maxi scooter. Bu motosiklete scooter demek tuhaf geliyor. Super Sport tadında, muhteşem bir tasarıma sahip.

750cc lik güçlü motoruyla Honda NC 750D Integra her yolda size arkadaşlık yapmaya hazır. Alçak sele yüksekliği, manevralarda güven veriyor. Motosiklet artçılarımız içinde çok konforlu. Ana gövdede seleden ulaşılabilen bir saklama gözü büyük kolaylık sağlıyor. Aslında tüm motosikletler için olmazsa olmaz haline gelmeli bu saklama gözleri. Ufak çantalar, telefonlar cepteyken kullanım rahatsız oluyor. Bu ufak saklama gözleri sayesinde daha keyifli yolculuklar yapılıyor.

Integra yan çantalarıyla havasına hava katıyor. Aksesuar olarak takacağımız sadece yan çantalar ile motosiklet inanılmaz bir görüntüye sahip oluyor.

Honda NC 750D Integra’da cep telefonu şarj cihazı veya navigasyon gibi cihazların kullanımı için güç prizi de mevcut. Motoru inceledikçe insanın canı uzun yola gitmek, Türkiye’yi gezmek istiyor.

Ama bunu yapabilmek için Honda bayisine gidip 27,500 TL ödememiz gerekli. Honda NC 750D Integra fiyatı ruhsat plaka ile 28 Bin TL’yi buluyor.

honda-integra-nc750d (2)

honda-integra-nc750d (3)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • toonch ;

    Hani derler ya ; şeytan işidir 2 teker:) diye…madem biniceksin işte bu, alete binen aşık olur,inesi gelmez.uzun zamandir maxi scooter kullaniyorum.hepsi yuksek cc de bagajinin olmamasi bile sorun degil.o denge,yakit,ses,gorsel …..fena bir tatmin…maxi scooterda son noktadir diyen coktur eminim…

    5 Nisan 2015 00:18
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER