Honda Civic yakıt tüketimi | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Honda Civic 2014 Makyaj Operasyonu

Honda Civic en çok satış rakamlarına ulaşmış bir araba. Yeni kasası Honda severler tarafından çok sevildi. Sadece benzinli seçeneği olan ve bu sebepten dolayı eleştirilen Honda, çözümü LPG’de buldu. Honda Civic yakıt tüketimi ortalama 10 ile 11 litre arasında değişmekte. Bu rakamlar otomatik vites için geçerli. Düz vites Honda Civic yakıt tüketimi 8-9,5 litre. Honda […]

Honda Civic 2014 Makyaj Operasyonu
06 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1034 kez görüntülendi.

Honda Civic en çok satış rakamlarına ulaşmış bir araba. Yeni kasası Honda severler tarafından çok sevildi. Sadece benzinli seçeneği olan ve bu sebepten dolayı eleştirilen Honda, çözümü LPG’de buldu.

Honda Civic yakıt tüketimi ortalama 10 ile 11 litre arasında değişmekte. Bu rakamlar otomatik vites için geçerli. Düz vites Honda Civic yakıt tüketimi 8-9,5 litre. Honda uzun yıllardır dizel motor seçeneğini kullanıcılarına sunmuyordu. Ancak pahalı benzin fiyatları yüzünden Honda hem LPG’ye hem de dizel motorlara yöneldi.

Honda Civic fabrika çıkışlı LPG’li olarak araçlarını yeniledi. Yakın zamanda dizel Civic’lerin de geleceği konuşulmakta. Honda Civic LPG yakıt tüketimi değerlerinden de bahsedelim. Civic LPG’de ortalama 100 kilometre de 12-13 litre yakmakta. Bu da LPG’nin litresini 2,5 TL’den hesapladığımızda 30-32 kuruş yapmakta. Günümüz şartlarına göre gayet uygun değerler. Ayrıca LPG’li honda civic en çok hoşumuza giden olayı LPG deposunun, benzin kapağının olduğu yerden dolması.

Honda Civic Hatchback modeliyle de son zamanlarda dikkatleri tekrardan üzerine çekti. Honda uzun yıllar boyunca hatchback modelini yenilememişti.

Sırada beklenen model Honda Civic dizel kaldı. Yakın zamanda bu araçlarında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Güncel Honda Civic fiyatları 59,300 ile 70,200 TL arasında değişmekte.

Honda Civic’in arka tasarımı hoşumuza gitmemişti açıkçası. Çok sevilen, tutulan bir arabaya yakışan değişim son kasada kendisini gösterememişti. Biz böyle düşünsek de satış rakamlarına bakıldığında başarılı diyebiliriz. Ancak Honda da bu durumun farkında olmalı ki, aracı makyajladı.

Honda Civic 2014 makyaj operasyonu ile arka farlar yenilenecek, araca birkaç ufak dokunuşla farklı hava katılacak.

İşte en yeni şekliyle Makyajlı Honda Civic resimleri;

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER