Hero HX 250R | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Hero HX250R

Hero HX250R modeli için Türkiye dedikoduları devam ediyor. Bajaj Yeni Pulsar 200 SS modelini Türkiye de satışa sunmaya başlamak üzereyken Hero da HX250R modeliyle piyasaya giriş hazırlığında. Hindistan motosiklet markası Hero’nun HX 250R modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda net bir duyum yok. Ancak yakın rakipleri Bajaj Pulsar’a karşı bir motosiklet olabilir. Hero HX250R modeli ülkemizde […]

Hero HX250R
11 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1438 kez görüntülendi.

Hero HX250R modeli için Türkiye dedikoduları devam ediyor. Bajaj Yeni Pulsar 200 SS modelini Türkiye de satışa sunmaya başlamak üzereyken Hero da HX250R modeliyle piyasaya giriş hazırlığında.

Hindistan motosiklet markası Hero’nun HX 250R modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda net bir duyum yok. Ancak yakın rakipleri Bajaj Pulsar’a karşı bir motosiklet olabilir. Hero HX250R modeli ülkemizde satışa sunulur ve fiyatları da piyasaya göre uygun tutulursa yüksek satış rakamlarına kısa sürede ulaşabilir. Hero HX250R ilk bakışta kendini gösteren, kaliteyi yansıtan bir görünüme sahip.

Ancak Hero firmasının bir an önce bu belirsizlik konularına el atması gerekli. Bajaj bu konuda Hero’dan önde. Pulsar gelecek denildi, getirildi satışa sunuldu. Hero’da belirsizlik çok uzun sürüyor.  Bu durumun kısa sürede çözülmesini umut ederek sizleri Hero HX250R resim ve videosuyla baş başa bırakalım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER