Acun motosiklet | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Hay Acun öpsün sizi…

Acun kasksız motosiklet kullanırken yakalanınca, bütün herkes ahlak polisi oldu. Mahallede ön kaldırıp, abart egzosla gezen az akıllı kişiler şimdi delikanlı moduna girip, Acun’a bak kask takmıyor ve ardından gelen küfürleri yazmıyorum. Arkadaşım size ne? Sen ne yapıyorsun, ülke genelinde kask takan acaba kaç bilinçli motosiklet sürücüsü var. Kimse kalmadı herkes bilinçlendi, sıra Acun’a yüklenmeye […]

Hay Acun öpsün sizi…
24 Ağustos 2014 - 11:15 'de eklendi ve 478 kez görüntülendi.

Acun kasksız motosiklet kullanırken yakalanınca, bütün herkes ahlak polisi oldu.

Mahallede ön kaldırıp, abart egzosla gezen az akıllı kişiler şimdi delikanlı moduna girip, Acun’a bak kask takmıyor ve ardından gelen küfürleri yazmıyorum.

Arkadaşım size ne? Sen ne yapıyorsun, ülke genelinde kask takan acaba kaç bilinçli motosiklet sürücüsü var. Kimse kalmadı herkes bilinçlendi, sıra Acun’a yüklenmeye geldi. Yapmayalım arkadaşlar, biz doğru bir iş demiyoruz, tabi ki ünlü kişilerin kasklı bir şekilde kameraya görüntü vermesi çok daha uygun. Ya da şöyle düşünsek herkes hakkıyla kurallara uyuyor, kask dersen of hiç kimse kasksız çıkmaz, çok kötü gözle bakılır kasksız kişilere aşağılanır. Durum bu şekilde olsa bugün Acun o şekilde yakalandığı için ufak bir açıklama yapmak zorunda kalırdı. Şimdi biz dinime küfreden Müslüman olsa misali kalkmış edebiyat yapıyoruz. Geçelim bu işleri. Altındaki motoru kıskandıysanız bilemeyeceğim.

Sırf Acun kask takmadı diye de gereksiz abartı laflar etmek haksızlık oluyor. Nedense karşı taraf zengin, şöhret sahibi olunca edilen küfürlerin dozajı tavan yapıyor. Sanki bizim babamızın kasadan parasını çalıp üzerine konmuşçasına hakaret ediliyor. Neyse umarım inşallah bir gün bu olaylardan sıyrılıp, daha güzel işler peşine düşebiliriz.

Uzun lafın kısası, “Acun kask takmıyormuş yaa” … Hay Acun öpsün sizi emi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER