Harley Davidson Street 750 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Harley Davidson Street 750

Her yıl pek çok yeni motosiklet modelinin dünya prömiyerine ev sahipliği yapan İntermoto Uluslar arası Motosiklet, Scooter ve E-bike Fuarı 1-5 Ekim 2014 tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde yapıdı ve 2015 model motosikletler görücüye çıkmıştır. Bunların içinde en göze çarpanı, modern şehirleri fethetmek için tasarlanmış olan Dark Custom tarzı, su soğutmalı safkan Harley Davidson Street 750 dir. […]

Harley Davidson Street 750
14 Kasım 2014 - 11:15 'de eklendi ve 605 kez görüntülendi.
Her yıl pek çok yeni motosiklet modelinin dünya prömiyerine ev sahipliği yapan İntermoto Uluslar arası Motosiklet, Scooter ve E-bike Fuarı 1-5 Ekim 2014 tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde yapıdı ve 2015 model motosikletler görücüye çıkmıştır.
Bunların içinde en göze çarpanı, modern şehirleri fethetmek için tasarlanmış olan Dark Custom tarzı, su soğutmalı safkan Harley Davidson Street 750 dir. Heybetiyle kral benim, bu sokaklar benim der gibi duran Harley Davıdson’un bu yeni 2015 model safkanı hayranlarının ilgisini şimdiden çekmeye başladı bile. 
Harley Davidson, birinci sınıf aerodinamik, nefes kesen ses performansı ve ergonomik tasarımıyla Street 750 modeliyle sürücüleri yollara düşmeye her zamankinden daha fazla teşvik ediyor.
Harley-Davidson-Street-750-20
2015 Harley Davidson serisi ile ilgili, Harley Davidson Motor Company Başkanı ve Opersyon direktörü Matt Levatich şunları söylemiş “2015 model Harley Davıdson serisinDeki çeşitlilik müşterilerimize birinci sınıf, müşteri odaklı ürün tasarımıyla harika ürünler sunma konusunda kararlılığımızı ortaya koyuyor. Tüm dünyadaki sürücülerimizle birlikte hareket ediyoruz, yaptığımız her şey onların Harley Davidson’dan beklediği ve hak ettiği kaliteyi sunmak için”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER