Dacia Sandero Nasıl? | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Dacia Sandero Nasıl?

Dacia’nın en sevilen modellerinden birisi Sandero. Sandero’nun özellikle Stepway modeli dikkat çeken bir otomobil. Stepway yerden yüksekliği ile jip havası veriyor. 1.5 DCi motoru ile yakıt değerleri başarılı. Dacia Renault’un motorunu kullanmakta. Dacia Sandero benzinli ve dizel seçeneklere sahip. Ancak Dacia bir türlü otomatik vites seçeneğini kullanıcılarına sunmadı. Piyasaya girecek dizel otomotik Dacia Sandero Stepway […]

Dacia Sandero Nasıl?
02 Kasım 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1486 kez görüntülendi.

Dacia’nın en sevilen modellerinden birisi Sandero. Sandero’nun özellikle Stepway modeli dikkat çeken bir otomobil.

Stepway yerden yüksekliği ile jip havası veriyor. 1.5 DCi motoru ile yakıt değerleri başarılı. Dacia Renault’un motorunu kullanmakta. Dacia Sandero benzinli ve dizel seçeneklere sahip. Ancak Dacia bir türlü otomatik vites seçeneğini kullanıcılarına sunmadı. Piyasaya girecek dizel otomotik Dacia Sandero Stepway iyi satış rakamlarına ulaşabilir.

2015 Dacia Sandero yeni kasasıyla güzel bir tasarıma sahip. Sert bakışları ayrı bir hava katıyor. Biz daha çok Sandero’nun Stepway modelini beğendik. Renk seçenekleri de çok güzel. Özellikle Bordo ve Mavi renkler araca çok yakışıyor.

Dacia-Sandero-Stepway-3

Dacia Sandero Stepway 1.5 Dci motor Türkiye’de benzinli seçeneklerden daha fazla tutulan bir araç. Dacia Sandero Stepway fiyatı da 43 bin TL civarında. 38 bin TL’ye 0.9 litre Turbo 90 beygir gücündeki benzinli motor seçeneği satılmakta.

Genel olarak Dacia Sandero fiyat performans açısından çok başarılı bir otomobil. Dacia Sandero nasıl sorunun cevabı bu olacaktır. Sandero tam bir fiyat / performans aracıdır. Renault’un dizel motoruyla birleşen otomobilde yakıt tüketimi konusunda da sizi üzecek değerler ortaya çıkmayacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER