Dacia Lodgy | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy trafikte sıkça rastladığımız bir otomobil olmayı başardı. Bunun arkasındaki en büyük etken uygun fiyat ve yakıt tüketimi diyebiliriz. Renault’un çizgilerini ve motorunu taşıyan Dacia modelleri her geçen yıl kendini yenileyerek karşımıza çıkıyor. Daica Lodgy de bunlardan biri. Lodgy geniş iç hacmi ile hem ticari hem de aile otomobili olarak ön plana çıkıyor. 1.5 […]

Dacia Lodgy
11 Aralık 2014 - 16:30 'de eklendi ve 531 kez görüntülendi.

Dacia Lodgy trafikte sıkça rastladığımız bir otomobil olmayı başardı. Bunun arkasındaki en büyük etken uygun fiyat ve yakıt tüketimi diyebiliriz.

Renault’un çizgilerini ve motorunu taşıyan Dacia modelleri her geçen yıl kendini yenileyerek karşımıza çıkıyor. Daica Lodgy de bunlardan biri. Lodgy geniş iç hacmi ile hem ticari hem de aile otomobili olarak ön plana çıkıyor.

1.5 Dci motoru ile Dacia Lodgy yakıt tüketimi de makul seviyelerde. Durum böyle olunca hem geniş aileler hem de iş yerleri Lodgy’e yöneliyor. Tasarım olarakta güzel bir otomobil. Eksi yönünü ele alıcak olursak tüm Dacia modellerinde olduğu gibi iç tasarım çok boş ve sade. Ufak maliyetsiz dokunuşlarla bile çok çekici hale gelebilir diye düşünüyoruz. Ancak Dacia henüz bu adımı tam olarak atmış değil.

Dacia Lodgy fiyatı 47 bin TL’den başlamakta. Yakıt tüketimi fabrika verileri de şehir içi 100 kilometre de 4,9 litre, şehir dışı 3,8 litre civarında. Tabiki fabrika verilerini yakalamak zor o sebeple yaklaşık 1,1,5 litre sapmalar olabilir.

Sonuç itibariyle hem iş hem de aile otomobili olarak kullanmak isteyenler için ideal bir seçenek. Unutmadan söyleyelim şu beyaz renkten vazgeçelim artık ya trafikte başa renk göremiyoruz. Bu durum tüm ticari arabalarda geçerli aslında. Biraz farklı renklere yönelsek çok güzel olacak diyerek sizi Dacia Lodgy fotoğraflarıyla baş başa bırakalım.

Dacia Lodgy foto galeri…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER