Citroen C-Elysee | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Citroen C-Elysee

Orta segmentte yer alan Citroen C-Elysee, birçok kilit noktası ile otomobil tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı. Toplamda 4 milyon km test sürüşünden geçen Citroen C-Elysee, performans ve sağlamlık ön plana çıkarılarak piyasaya sunuldu. Citroen C-Elysee yakıt tüketimine baktığımızda ise, PureTech VTi 72 hp’de 100 km için harcadığı ortalama 5.1 litre, HDi 92 hp dizel motor için […]

Citroen C-Elysee
15 Ocak 2015 - 9:30 'de eklendi ve 600 kez görüntülendi.

Orta segmentte yer alan Citroen C-Elysee, birçok kilit noktası ile otomobil tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Toplamda 4 milyon km test sürüşünden geçen Citroen C-Elysee, performans ve sağlamlık ön plana çıkarılarak piyasaya sunuldu.

Citroen C-Elysee yakıt tüketimine baktığımızda ise, PureTech VTi 72 hp’de 100 km için harcadığı ortalama 5.1 litre, HDi 92 hp dizel motor için ise 100 km’de ortalama 4.2 Litre ile, yakıt cimrisi diyebiliriz.

Alıcısına geniş kabin özellikleri ve modern bir dekor sunan Citroen C-Elysee, şık ve konforlu iç yapısıyla da oldukça dikkat çekici. Pratik saklama bölümleri ve aydınlatılmış alanları ile, kullanışlı bir iç mekan sunan Citroen C-Elysee, girdiği dayanıklılık testlerinden de başarıyla çıkmış bir otomobil.

Araçta yer alan ABS, ESP gibi özellikler, araç güvenliğini arttıran faktörlerin başında gelmekte.

Citroen C-Elysee fiyatı 41.500 TL’den başlamakta olup, birçok renk seçenekleri ile alıcısını beklemekte.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER