BMW X4 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni BMW X4

Yeni BMW X4, dış tasarımındaki spor hatlarıyla, otomobil gibi görünen küçük bir SUV olarak satışa sunuldu. Küçük dediğimize bakmayın, biz X5 ve X6’dan sonra değerlendirmeye alınca küçük diyoruz. X-Line ve M-Sport gibi donanımlara da sahip olan Bmw X4 tek motor seçeneği ile 236.780 TL satışa sunuldu. Yeni BMW X4 fiyatı beklenenin biraz üzerinde diyebiliriz. X4 […]

Yeni BMW X4
07 Eylül 2014 - 15:45 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

Yeni BMW X4, dış tasarımındaki spor hatlarıyla, otomobil gibi görünen küçük bir SUV olarak satışa sunuldu. Küçük dediğimize bakmayın, biz X5 ve X6’dan sonra değerlendirmeye alınca küçük diyoruz.

X-Line ve M-Sport gibi donanımlara da sahip olan Bmw X4 tek motor seçeneği ile 236.780 TL satışa sunuldu. Yeni BMW X4 fiyatı beklenenin biraz üzerinde diyebiliriz.

X4 DPC sistemi ile yol tutuşu konusunda çok başarılı. Ayrıca araçta Harman/Kardon Surround Ses Sistemi kullanılıyor. Opsiyonel olarak sunulan iç tasarım maun kaplamalar araca ayrı bir hava katmakta.

BMW X4 2.0 dizel motora sahip. Bu motor sayesinde yeni BMW X4 performanstan ödün vermeden, yakıt ekonomisi de sunuyor. BMW X4 yakıt tüketimi ortalama 5,2 litre. 0-100 kilometre hızlanması ile sadece 8 saniye sürüyor.

Yeni BMW X4 test sürüşleri için bayilerle iletişime geçmeniz yeterli.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER