Bajaj Qute | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Bajaj Qute

Nissan-Renault ve Bajaj firmalarının ortaklığında geliştirilen Qute Türkiye’ye giriş yapıyor. Bajaj Qute için kapalı bir ATV de diyebiliriz. RE60 Şehir içinde tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek bir araç. Maksimum hızı 70 kilometre. 5 ileri manuel şanzımana sahip. 20 beygirlik güç üreten Qute 216cc motor hacmi ile yakıt tüketimi konusunda çok cimri. Tabi motor hacminin ve beygir gücünün düşük olması, […]

Bajaj Qute
13 Kasım 2015 - 15:01 'de eklendi ve 5610 kez görüntülendi.

Nissan-Renault ve Bajaj firmalarının ortaklığında geliştirilen Qute Türkiye’ye giriş yapıyor.

Bajaj Qute için kapalı bir ATV de diyebiliriz. RE60 Şehir içinde tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek bir araç. Maksimum hızı 70 kilometre. 5 ileri manuel şanzımana sahip. 20 beygirlik güç üreten Qute 216cc motor hacmi ile yakıt tüketimi konusunda çok cimri.

Tabi motor hacminin ve beygir gücünün düşük olması, bazı soru işaretlerini akıllara getiriyor. Yokuş çıkabilir mi?, dört kişi ile performansı ne olur? Gibi. Bu sorularda ilerleyen günlerde cevaplarına kavuşacaktır.

Sonuç olarak Bajaj Qute Türkiye de farklı kullanım amaçlarına hizmet edecek bir araç olarak bizlerle buluşacak. Bajaj Qute fiyatı netleşmemiş olsa da 2 kişilik olanın 15 bin TL 4 kişilik olan modelin ise 17 bin TL civarında olması bekleniyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER