Bajaj Pulsar yakıt tüketimi ... | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Bajaj Pulsar, Ekonomi, Güven, Konfor …

Türkiye’de satışlara yeni yeni başlayan Bajaj, Pulsar modeliyle yoğun ilgi görüyor. Bajaj Pulsar geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı diyebiliriz. Sportif görünümüyle gençler, düşük yakıt tüketimi ve güçlü motoruyla kuryelere, ağırlıklı olarak şehir içi ama arada uzun geziler yapan motosiklet severlere yani Pulsar’ın kitlesi çok geniş. Bu da başarıyı beraberinde getiriyor. Bajaj Pulsar tek eksiği […]

Bajaj Pulsar, Ekonomi, Güven, Konfor …
03 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1762 kez görüntülendi.

Türkiye’de satışlara yeni yeni başlayan Bajaj, Pulsar modeliyle yoğun ilgi görüyor. Bajaj Pulsar geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı diyebiliriz.

Sportif görünümüyle gençler, düşük yakıt tüketimi ve güçlü motoruyla kuryelere, ağırlıklı olarak şehir içi ama arada uzun geziler yapan motosiklet severlere yani Pulsar’ın kitlesi çok geniş. Bu da başarıyı beraberinde getiriyor.

Bajaj Pulsar tek eksiği aksesuar. Pulsar aksesuarları henüz hiçbir yerde yok. Yurt dışındaki resimleri incelediğimiz de gerçekten çok hoş aksesuarlar görmek mümkün. Bu sorununda kısa sürede çözümleneceğine inanıyoruz.

Bajaj Pulsar fiyatı 7,300 TL civarında. 200cc lik ve 24 beygirlik motoru ile kalite birleştiğinde bu fiyata uygun diyebiliriz. Fiyat / Performans kıyasında alınacak motosikletlerin başında yer almakta Pulsar.

Bajaj Pulsar yakıt tüketimi ise fabrika verileri satışa sunulmadan önce 1 litre ile 55 km yapacağı yönündeydi. Şuan da kullananlara göre ise ortalama 100 km’de 2,2 – 2,8 litre arasında. Bu rakamlar da güçlü bir motosiklet için çok çok uygun. Bajaj Pulsar son hız 160 km. Düz yol dışındaki rakamlar değişebilir tabi.

Bajaj Pulsar uzun yol içinde uygun bir araç. Deneme sürüşlerinde bir çok arkadaş uzun yol izlenimlerini paylaştı. Bunlara göre Pulsar dengeli, konforlu bir uzun yol arkadaşı. Pulsar almayı düşünenlere tavsiyemiz hemen gidip aracı incelemeniz. Böylece aklınıza takılan soru işaretleri ortadan kalkacaktır.

İşte Bajaj Pulsar’ın birbirinden güzel resim galerisi;

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER