Aprilla RSV4 RR | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Aprilia RSV4 RF

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Superbike şampiyonasında son yarışta şampiyonluğu Kawasaki den alan RSV4 RF 2015 deki yeni modeliyle beygir sayısını arttırdı(201). İtalyan motosiklet üreticisi Aprilia nın yeni V4 motoru ve son nesil APRC elektronik donanımlar sayesinde daha güçlü hale geldi. Aprilla nın belki de en özel modeli olan RSV4 gücünü arttırırken bunun yanında bir önceki modeline […]

Aprilia RSV4 RF
31 Temmuz 2015 - 11:12 'de eklendi ve 757 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Superbike şampiyonasında son yarışta şampiyonluğu Kawasaki den alan RSV4 RF 2015 deki yeni modeliyle beygir sayısını arttırdı(201).

İtalyan motosiklet üreticisi Aprilia nın yeni V4 motoru ve son nesil APRC elektronik donanımlar sayesinde daha güçlü hale geldi. Aprilla nın belki de en özel modeli olan RSV4 gücünü arttırırken bunun yanında bir önceki modeline göre bir miktar daha hafif olacak. 2015 RSV4 de enjeksiyon sistemini tamamen yenileyen mühendisler yakıt sarfiyatını artırırken performansı ise yükseltmiş.

1000 cc 4 silindirli 4 zamanlı 201 HP lik  v4 motoru, 22,5 lt lik yakıt deposu ile tam bir pist canavarı olan 2015 RSV4 yeni tasarımı ve yeni  görüntüsü ile piyasadaki en özel motosiklet ortaya çıkarken, alüminyum çift raylı iskelet sayesinde yarışçı ruhu öne çıkarılmış. Yeni modelde aerodinamik rüzgar kanalları, yenilenen ve klasik çizgileri koruyan 3 lü ön far sistemi, biri analog biri dijital göstergeden oluşan kontrol ekranı ve led park lambası dikkat çekiyor.

Çeşitli versiyonları ile satışa sunulan Aprilia RSV4 RF  fiyatı 20000 euro dan başlıyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER