Akıllı telefonlar ve navigasyon | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Akıllı Telefonlar ve Navigasyon

Akıllı telefonlarla birlikte araçlarda yer bulma, yol tarifi sorma gibi alışkanlıklardan kurtulduk. Akıllı telefonlar piyasaya yeni yeni girdiği zamanlarda çıkan navigasyon aletleri de artık çok rağbet görmüyor. iPhone, Samsung gibi telefon sektörünün lider markaları ürettikleri navigasyon programlarıyla inanılmaz rahatlık sağlıyor. Google haritalar özelliği bile tüm akıllı telefonlarda standart olarak geliyor. Bu programlar sayesinde sadece kendi […]

Akıllı Telefonlar ve Navigasyon
14 Eylül 2014 - 18:11 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

Akıllı telefonlarla birlikte araçlarda yer bulma, yol tarifi sorma gibi alışkanlıklardan kurtulduk. Akıllı telefonlar piyasaya yeni yeni girdiği zamanlarda çıkan navigasyon aletleri de artık çok rağbet görmüyor.

iPhone, Samsung gibi telefon sektörünün lider markaları ürettikleri navigasyon programlarıyla inanılmaz rahatlık sağlıyor.

Google haritalar özelliği bile tüm akıllı telefonlarda standart olarak geliyor. Bu programlar sayesinde sadece kendi ülkemizde değil dünyanın tüm ülkelerinde kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyoruz.

Gelelim tabletlere. Tabletler için üretilen araç kitleri sayesinde kocaman bir multimedya sistemine sahip olabiliriz. Cama yerleştirebileceğimiz aparat sayesinde aracımızda uzun yolculuklarda film, video izlerken yol tarifi de alabiliriz. Ekstradan multimedya sistemleri alıp fazladan para ödememize gerek kalmıyor. 2015 model arabalar da neredeyse tüm markalar bu sistemleri standart şekilde sunuyor olsa da bir çoğumuzun aracında bu özellikler yok bizlerde bu şekilde çözüm bulabiliyoruz.

iphone-6 (1)

Akıllı telefonlar, tabletler sürekli yenilenmekte her geçen gün yeni modeli de çıkmakta. Sizlerle en yeni modelleri paylaşalım ve teknik özelliklerine göz atalım.

Son günlerde inanılmaz popüler olan iPhone 6 ile başlayalım.

iPhone 6 alıştığımızın dışında daha oval hatlara sahip. Ayrıca Apple bu sefer küçük telefon eleştirilerinden sıkılmış olmalı ki boyutları büyütmüş.

Kapasite: 16/64/128 GB

Ön Kamera: 2.1 MP

Video Kalitesi: 1080p

Ölçüler: 138.2×67.1×6.9 mm

Ram: 1 GB

iPhone 6 fiyatı; 16 GB 2,349 TL – 64 GB 2,649 TL – 128 GB 2949 TL

Samsung S5 özellikleri

Kapasite: 32 GB

Ön Kamera: 2.1 MP

Video Kalitesi: 1080p

Ölçüler: 142×72,5×8,1 mm

Ram: 2 GB

iPhone 6 ve

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER