2016 Model Acura NSX | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2016 Model Acura NSX

Spor araba modellerinin en gözdelerinden olan Acura NSX,  Ocak ayı içerisinde NAIAS araba fuarında tanıtıma çıkmaya hazırlanıyor. Detroit’te yapılacak olan tanıtım fuarında, Acura NSX’in  yine herkesi büyüleyeceği kuşkusuz. Yazılı ve görsel medyada sık sık fotoğrafları ve haberleri dolaşmaya başlayan NSX,  2013 senesinde tanıtıldığı kasayla aynı kasaya sahip olacak gibi duruyor. 2016 model Acura NSX,  üç […]

2016 Model Acura NSX
03 Ocak 2014 - 11:15 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.

Spor araba modellerinin en gözdelerinden olan Acura NSX,  Ocak ayı içerisinde NAIAS araba fuarında tanıtıma çıkmaya hazırlanıyor. Detroit’te yapılacak olan tanıtım fuarında, Acura NSX’in  yine herkesi büyüleyeceği kuşkusuz.

Yazılı ve görsel medyada sık sık fotoğrafları ve haberleri dolaşmaya başlayan NSX,  2013 senesinde tanıtıldığı kasayla aynı kasaya sahip olacak gibi duruyor. 2016 model Acura NSX,  üç tane elektrikli motor ile alıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni Acura NSX, yine Ohio üretim merkezlerinde üretilecek.  2015 Ocak ayının 12’sinde tanıtılacak olan ve 2016 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan aracın, özellikle spor camiasından yoğun talep görmesi bekleniyor. Adeta yol canavarı olan NSX, toplamda ise 4 motorlu olacak.  Direk enjeksiyonlu ve çift turbolu V6 motoru, arka tekerleklere güç sağlarken, iki tane elektrikli motor ise ön tekerleklere güç sağlayacak. Diğer 3. elektrikli motor ise, içten yanmalı motora destek sağlayacak.

2016 Model Acura NSX’in yakıt tüketimi hakkında net bir bilgi henüz bulunmuyor. Şehrin  gözdesi olacak bu yol canavarı, üstün güvenlik performansı ve yol tutuşuyla harikalar yaratmaya hazır. Ayrıca 2016 Model Acura NSX’in fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki günlerde merakımızı giderecek bu iki açıklamanın yapılması an meselesi gibi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER