Yeni 2015 Kia Sorento ne zaman gelecek? | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Sorento göz kırpıyor…

Kia’nın sevilen modeli Sorento’nun üçüncü yeni kasası Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Kia 2015 model yeni Sorento da bir çok yenilikler ortaya koyacak. Dış görünüm ve iç tasarımda farklı bir Sorento bizleri bekliyor. Yeni 2015 Kia Sorento eski kasalarına göre daha alçak tavana ve daha dar camlara sahip. Ön tarafta ise kaplan burnu ızgara […]

Yeni Sorento göz kırpıyor…
13 Ağustos 2014 - 15:17 'de eklendi ve 900 kez görüntülendi.

Kia’nın sevilen modeli Sorento’nun üçüncü yeni kasası Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Kia 2015 model yeni Sorento da bir çok yenilikler ortaya koyacak. Dış görünüm ve iç tasarımda farklı bir Sorento bizleri bekliyor. Yeni 2015 Kia Sorento eski kasalarına göre daha alçak tavana ve daha dar camlara sahip.

Ön tarafta ise kaplan burnu ızgara kullanılması yeni Sorento’yu çok hırçın göstermiş. Sert bakışlarıyla, yenilenen tasarımıyla Sorento beklenen ilgiyi görecek gibi.

Herşeyden önemlisi söylemeden geçemeyeceğimiz bir bölüm iç dizayn. Yeni Sorento’nun resimlerine baktığımızdan dış güzelliğinden çok iç güzelliği gözümüze çarpıyor. Muhteşem bir konsol, kadran bölümü. Koltuk döşemeleri, direksiyon ve vites uyumu herşeyiyle mükemmel bir iç görünüme sahip. Cam tavan seçeneğiyle de havasına hava katıyor.

kia-sorento-7-kisilik-2015

Ayrıca Yeni 2015 Sorento 7 kişilik seçimine de sahip olacak. Genişlik ve rahatlığı ile sık sık seyahat eden kalabalık aileler için en ideal araçlardan biri olmaya devam edecek.

yeni-kia-sorento-2015

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • ahmetnuriakın ;

    super bir arac olmus

    23 Temmuz 2015 23:24
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER