2015 Yeni Honda HR-V | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Yeni Honda HR-V

Japon devi Honda, Çin’de düzenlenen Chengdu Otomobil Fuarı’nda yeni XR-V modelini tanıttı. Aklımıza uzun zamandır beklenen Honda HR-V geldi. Bazı otomobil isimleri ülkeler arasında farklılık gösterebiliyor. O sebeple Yeni Honda XR-V Türkiye’de Honda HR-V olarak karşımıza çıkabilir. Honda XR-V ön ve arka tasarımında HR-V’ye göre büyük değişikliklere sahip. Araç keskin ve zarif hatlara sahip. Ancak […]

2015 Yeni Honda HR-V
10 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 742 kez görüntülendi.

Japon devi Honda, Çin’de düzenlenen Chengdu Otomobil Fuarı’nda yeni XR-V modelini tanıttı. Aklımıza uzun zamandır beklenen Honda HR-V geldi. Bazı otomobil isimleri ülkeler arasında farklılık gösterebiliyor. O sebeple Yeni Honda XR-V Türkiye’de Honda HR-V olarak karşımıza çıkabilir.

Honda XR-V ön ve arka tasarımında HR-V’ye göre büyük değişikliklere sahip. Araç keskin ve zarif hatlara sahip. Ancak tasarım yönünden ilk tepkiler arka kısmın basık olması. Kullanıcılar arkanın basık olmasına çok karşı bir tutum sergiliyor. Bir çok yorumda bu konu geçiyor.

2015 Yeni Honda HR-V fiyatı Çin’de 35 Bin TL civarında. Bu rakam Türkiye’de iki katından fazla olabilir.

Yeni Honda HR-V 131 beygir, 1.5 litre ve 165 beygir gücünde 1.8 litrelik motor seçenekleri ile satışa sunulacak. 2015 Yeni Honda HR-V 5 ileri düz vites ile CVT otomatik şanzımana sahip olacak. İki modelinde hem otomatik hem de düz vites seçeneğine sahip olması bekleniyor. Honda bu adımı beklediğimiz gibi atarsa, yeni HR-V için başarılı günler pek uzak değil.

Yeni Honda XR-V ülkemizde beklenen adı HR-V Çin’de bu yıl sonunda satışa çıkacak. Daha sonra Avrupa pazarına sunulacak.

İşte 2015 Yeni Honda HR-V resimleri…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER