2015 Suzuki Grand Vitara | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Yeni Grand Vitara

Suzuki Vitara efsane bir arazi aracı. Arazi deyince sadece Off-Road’a göre yapılmamış, asfaltta da gayet başarılı. Vitara, Grand dediğimiz modele geçtikten sonra hatlarında biraz yumuşatmaya gidildi. Kızgın bakışlar yerini gülen tatlı bir yüze bıraktı. Ancak 2006’dan sonra çıkan Grand Vitara özlenen sertliği geri getirdi. Şimdi ise Suzuki 2015 Model Grand Vitara ile muhteşem bir SUV […]

2015 Yeni Grand Vitara
07 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 1363 kez görüntülendi.

Suzuki Vitara efsane bir arazi aracı. Arazi deyince sadece Off-Road’a göre yapılmamış, asfaltta da gayet başarılı.

Vitara, Grand dediğimiz modele geçtikten sonra hatlarında biraz yumuşatmaya gidildi. Kızgın bakışlar yerini gülen tatlı bir yüze bıraktı. Ancak 2006’dan sonra çıkan Grand Vitara özlenen sertliği geri getirdi.

Şimdi ise Suzuki 2015 Model Grand Vitara ile muhteşem bir SUV getiriyor. Baştan aşağı yenilenen araç, çok farklı bir tasarıma sahip. Fotoğrafta bu farkları siz de göreceksiniz. Grand Vitara 2.0 motor ve daha çok otomatik vites tercih edildiğinden yakıt tüketimi konusunda biraz cömert kalıyordu.

Suzuki henüz dizel motorda otomatik seçeneği kullanıcılarına sunmadı. Yeni kasada dizel otomatik seçeneğinin olup, olmayacağı merak konusu. İlk resimler geldikçe heyecan artmaya başladı. Detaylar netleştikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Ayrıca bilgilere göre, Suzuki Vitara rakiplerine kıyasla daha uygun bir fiyatla otomobil severlere sunulacak. Buda Japon kalitesine güzel rakamlarla sahip olabilme şansı verecek.

Şimdi sizleri 2015 Suzuki Vitara’nın yepyeni fotoğraflarıyla baş başa bırakıyoruz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • ZEKİ ;

    BAYILIK VERİLİYORMU ACABA KONU HAKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUMM MÜMKÜNMÜÜ

    1 Aralık 2014 21:45
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER