2015 Suzuki Celerio | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Suzuki Celerio

Suzuki 2015 yılına SUV sınıfında yeni Grand Vitara ile giriş yaparken. Küçük hatchback sınıfını da unutmadı. Splash ve Alto modellerinin yerini alacak olan Suzuki Celerio 2015 yılında satışa sunulacak. Suzuki Celerio özellikler açısından da teknolojik yeniliklere sahip diyebiliriz. Baz donanımında 6 havayastığı, klima, ESP, çelik jantlar, USB ve bluetooth bağlantısı gibi özellikler bulunuyor. Üst versiyonda […]

2015 Suzuki Celerio
14 Aralık 2014 - 11:15 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

Suzuki 2015 yılına SUV sınıfında yeni Grand Vitara ile giriş yaparken. Küçük hatchback sınıfını da unutmadı. Splash ve Alto modellerinin yerini alacak olan Suzuki Celerio 2015 yılında satışa sunulacak.

Suzuki Celerio özellikler açısından da teknolojik yeniliklere sahip diyebiliriz. Baz donanımında 6 havayastığı, klima, ESP, çelik jantlar, USB ve bluetooth bağlantısı gibi özellikler bulunuyor. Üst versiyonda ise bu özelliklere ek olarak dış tasarımda krom ızgara, gövde rengi aynalar, sis farları kullanılıyor. Ancak 2015 yılına gelmişken bu tarz donanımların standart olması gerektiğini düşünüyoruz. Sis farı nedir ki artık baz donanıma koymuyorsunuz? Bunun bir özellik olmaktan çıkması gerekiyor. Gövde rengi aynalar bunun maliyeti ne olabilir ki? Neyse konumuzdan çok uzaklaşmayalım ama bu tarz detaylar Suzuki gibi büyük firmalara yakışmıyor.

2015 Suzuki Celerio 1.0 litre 3 silindirli ekonomik bir motora sahip. Bu ekonomik motora 2015 yılının ortalarında start-stop özelliğinin de eklenerek yakıt tüketiminin iyice düşürülmesi hedefleniyor.

2015-Suzuki-Celerio-09

Suzuki Celerio yakıt tüketimi 100 kilometre ortalama 4,3 litre. Celerio dışarıdan bakıldığında Citroen C1, Hyundai i10 gibi rakiplerine göre küçük gözükmesine rağmen 254 litre gibi geniş sayılabilecek bir bagaj hacmine sahip.

Önümüzdeki aylarda ülkemizde boy gösterecek olan Suzuki Celerio’nun, Swift modeli kadar tutulmasını beklemesekte, fiyatının uygun denilebilecek rakamlarda olmasıyla ekonomi arayan otomobil severler tarafından tercih edilebilecektir. Fiyatının 35 ile 43 bin TL arasında olması bekleniyor.

İşte Yeni Suzuki Celerio;

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER