2015 Suzuki Alto | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Suzuki Alto !

2015 model Suzuki Alto geliyor. Farklı konseptlerde araçlar tasarlayan otomotiv firması Suzuki, daha önceki yıllarda yine bir Alto modelini kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Kalabalık trafiklerde daha kıvrak  ve seri hareketler ile ilerleme yeteneğine sahip bu küçük aracın, şimdi ise 2015 modeli piyasaya çıkmak üzere. Hatta yavaş yavaş oto galerilerde yerini almaya başladı bile. 2015 Model Suzuki […]

2015 Suzuki Alto !
31 Aralık 2014 - 11:15 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

2015 model Suzuki Alto geliyor. Farklı konseptlerde araçlar tasarlayan otomotiv firması Suzuki, daha önceki yıllarda yine bir Alto modelini kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Kalabalık trafiklerde daha kıvrak  ve seri hareketler ile ilerleme yeteneğine sahip bu küçük aracın, şimdi ise 2015 modeli piyasaya çıkmak üzere. Hatta yavaş yavaş oto galerilerde yerini almaya başladı bile.

2015 Model Suzuki Alto, klasik Suzuki standartlarının üzerine çıkmayı başarmış durumda. Ancak önceki modeline göre bir takım değişiklikler yapılmış olan araçta, en fazla dikkat çeken detay ise aracın oval kısımlarının biraz daha keskinleştirilmiş olması. Yani araç şuan ki haliyle biraz daha kare şeklini almış durumda.

Eski versiyonuna göre 60 kilo daha hafif olan 2015 model Suzuki Alto, mini yapısıyla 4 kişilik yolcu kapasitesine sahip bir araç. 3 silindirli 660 cc motora sahip olan araç için, adeta yakıt cimrisi diyebiliriz. Çünkü 2015 model Suzuki Alto yakıt tüketimi, 100 km’de 2.7 gibi son derece düşük bir oran ile karşımıza çıkıyor. Bu yakıt oranı ile neredeyse toplu taşıma araçlarına çok yakın olması, yeni Alto‘nun çok tercih edilen araçlar arasında yer almasını sağlayacak gibi.

2015-Suzuki-Alto-2

Start-Stop özelliği, elektrikli dikiz aynalar, ısıtmalı ön koltuklar, üstün performanslı ses sistemi ve klima gibi özellikleri standart olarak sunan araca, ister 2 çeker, ister 4 çeker olarak sahip olabilirsiniz.

5 ileri şanzımanlı 2015 Model Suzuki Alto fiyatı ise, henüz tam olarak netleşmemiş olsa da, 32 bin TL bandından satılacağı düşünülüyor.giresun escort kadınları fiyatı uygun buldular.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER