2015 SsangYong Tivoli | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 SsangYong Tivoli

Güney Kore kökenli otomobil üreticisi SSangYong, B projeksiyonunda bulunan aracı kompakt Suv Tivoli ile, 2015 yılının mayıs ayında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan Auto Show otomobil fuarına gelecek. Araç Ekim 2014’te Paris’te düzenlenen Paris Otomobil Fuarında tanıtılmış, ve düşünülenden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştı. 2015 Model SsangYong Tivoli, benzinli ve dizel motor seçenekleri ile dünya pazarıyla birlikte, […]

2015 SsangYong Tivoli
01 Ocak 2015 - 11:15 'de eklendi ve 997 kez görüntülendi.

Güney Kore kökenli otomobil üreticisi SSangYong, B projeksiyonunda bulunan aracı kompakt Suv Tivoli ile, 2015 yılının mayıs ayında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan Auto Show otomobil fuarına gelecek.

Araç Ekim 2014’te Paris’te düzenlenen Paris Otomobil Fuarında tanıtılmış, ve düşünülenden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştı. 2015 Model SsangYong Tivoli, benzinli ve dizel motor seçenekleri ile dünya pazarıyla birlikte, Türkiye pazarında da yeni yılda yerini alacak. SSangYong araçların sahip olduğu sportif görüntünün bir adım daha öne çıkarıldığı araçta,  araç içi son teknoloji ürünler kullanılmış ve sürücünün sürüş stresini en aza indirilmesi hedeflenmiş.

2015 Model SSangYong Tivoli Yakıt tüketimi hakkında net veriler, şuan için yayınlanmadı. Ancak performansına göre duyarlı bir yakıt tüketimi bekleniyor. Araca sahip olmak isteyenler, hem 2 çekiş, hem de 4 çekiş seçenekleri ile sahip olabilirler. 2015 Model SSangYong Tivoli’nin fiyatının ise, 55 ile 85 bin arasında olması bekleniyor.

İstanbul’da yapılacak Auto Show’da araçla ilgili tüm detaylar netlik kazanacak.bayburt escort kadınlarıda bunu bekliyorlar.

(Güncelleme) Geçtiğimiz günlerde kapılarını açan İstanbul Oto Şov’da Tivoli’ye ilgi büyük. Bu aracı merak eden incelemek isteyen okuyucularımız oto şovda Tivoli’yi yakından görebilme şansına sahip.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • yasin ;

    Ben lada vests almak istiyorum.

    2 Şubat 2015 16:39
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER