2015 Renault Espace | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Renault Espace

Renault Espace modeli yenilendi. Eski kasası ülkemizde satışa sunulmamıştı yeni modelinin ise Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor. Renault yeni Espace modelini Paris Oto Şov’da tanıttı. Önceki kasasından birazcık daha büyük ölçülere sahip olan model ağırlık olarak eski kasasından daha hafif. 2015 Renault Espace 250 kilo daha hafif olunca bu durum yakıt tüketimine de etki ediyor. […]

2015 Renault Espace
08 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 806 kez görüntülendi.

Renault Espace modeli yenilendi. Eski kasası ülkemizde satışa sunulmamıştı yeni modelinin ise Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor.

Renault yeni Espace modelini Paris Oto Şov’da tanıttı. Önceki kasasından birazcık daha büyük ölçülere sahip olan model ağırlık olarak eski kasasından daha hafif. 2015 Renault Espace 250 kilo daha hafif olunca bu durum yakıt tüketimine de etki ediyor. Tüm otomobil firmaları yenilenen modellerinde daha hafif olmayı hedefliyor.

Renault Espace 1.6 dizel motora sahip. Ayrıca bu motorla ile birlikte düz ve otomatik şanzıman seçenekleri sunuluyor. Dizel otomatik seçeneği tüm dünyada çok tutulduğu için hemen hemen her marka artık bu seçeneği sunmaya başladı.

1.6 Dci motorla görücüye çıkan Renault Espace 128 ve 158 beygir güç seçeneklerine sahip. 1.6 litre motor iki seçenek ile geldi.

2015-Renault-Espace (1)

2015 Renault Espace teknolojiyi iyi kullanıyor. Güvenli takip mesafesini ölçebilen ve gerektiğinde kendi fren yapabilen bir sisteme sahip. Yeni Espace bose ses sistemi ile donatılmış. İç dizaynda en az dış tasarım kadar iddialı. Isıtmalı ve masaj yapan sürücü koltuları opsiyonel seçeneklerde yerini almış.

Renault Espace geniş ailelerin ve sık sık uzun yol seyahati yapan aileler için ideal bir tercih olacak. Güven, lüks, kalite kriterleri Yeni Renault Espace te iyi bir şekilde toplanmış. Renault Espace fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Bunun durum Renault’un bu modelini Türkiye’de satışa çıkarıp çıkarmayacağının netlik kazanmamasından kaynaklanıyor. Önümüzdeki günlerde tüm detaylar meydana çıkacaktır.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER