2015 Model Nissan Murano | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Model Nissan Murano

Nissan’ın iddialı yeni çizgileri ile tanıttığı 2015 Model Nissan Murano, yeni yıl içerisinde SUV pazarına hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Crossover tiplerinde başarılı bir trend yakalayan Nissan, özellikle Türkiye pazarındaki satış oranlarından da son derece memnun. Daha öncesinde Türkiye’de de satışa sunulan Nissan Murano, yeni yüzüyle yine dünya oto pazarında yer edinmeye çalışacak. Oldukça […]

2015 Model Nissan Murano
24 Ocak 2015 - 9:30 'de eklendi ve 653 kez görüntülendi.

Nissan’ın iddialı yeni çizgileri ile tanıttığı 2015 Model Nissan Murano, yeni yıl içerisinde SUV pazarına hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Crossover tiplerinde başarılı bir trend yakalayan Nissan, özellikle Türkiye pazarındaki satış oranlarından da son derece memnun. Daha öncesinde Türkiye’de de satışa sunulan Nissan Murano, yeni yüzüyle yine dünya oto pazarında yer edinmeye çalışacak.

Oldukça şık, sportif görüntüsü ve lüks iç mekanı ile ilgi çeken 2015 Nissan Murano, SUV tutkunlarının yeni gözdesi olacak. Özellikle far tasarımının araca yeni bir hava kattığını söylemek yanlış olmaz. Ayrıca siyah kaplı D sütunu ve ledli arka far tasarımı, ayrıca farklı dokunuşlarla hazırlanmış.

Yenilenen Nissan Murano, kullandığı kaliteli malzemeler ile de ilgi toplayacak gibi görünüyor. İç tasarımda metal ve ahşap detaylara titizlikle yer verilen araçta, 260 hp ve 325 nm tork üreten motor bulunuyor. 3.5 litre V6 benzinli motor ve 4 tekerden çekiş sistemi ile, tutulacak araçlar arasında görülüyor.

2015 Model Nissan Murano yakıt tüketiminde %20 oranında tasarruf sağlamış ve ortalama 100 km’de yakıt tüketimi 8 Litre gibi ekonomik sayılabilecek bir rakam yakalanmış.

2015 Nissan Murano fiyatı hakkında ise, detaylı bilgi şimdilik bulunmuyor. Ancak tahmini olarak Murano’nun 110 bin TL gibi bir rakamdan piyasaya giriş yapması bekleniyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER