2015 Model Arabalar | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Model Arabalar Geliyor

Her yılın son aylarına doğru otomobil ve motosiklet severlerde farklı bir heyecan oluyor. 2014’ün son aylarına yaklaştığımız şu dönemde de 2015 model arabalar yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı. Hemen hemen bütün otomobil markaları sahip oldukları modellerin yeni kasalarını veya yepyeni modellerini fuarlarda kullanıcılara tanıtmaya başladı. 2 Ekim’de yapılacak olan Paris Oto Şov’da da bu şölen […]

2015 Model Arabalar Geliyor
22 Eylül 2014 - 13:48 'de eklendi ve 868 kez görüntülendi.

Her yılın son aylarına doğru otomobil ve motosiklet severlerde farklı bir heyecan oluyor. 2014’ün son aylarına yaklaştığımız şu dönemde de 2015 model arabalar yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı.

Hemen hemen bütün otomobil markaları sahip oldukları modellerin yeni kasalarını veya yepyeni modellerini fuarlarda kullanıcılara tanıtmaya başladı. 2 Ekim’de yapılacak olan Paris Oto Şov’da da bu şölen devam edilcek.

2015 model arabalar yıl başından itibaren showroomları süsleyeme başlayacak. Umuyoruz ki bu yazımız gibi 2015 yılı sonunda, 2016 model arabaları yazmak kısmet olsun.

Şimdi 2015 yılına iddialı giriş yapmaya hazırlanan birkaç otomobil markası ve modellerinden bahsedelim.

2015 Nissan için verimli bir yıl olacak. Yenilenen 2015 X-trail, Quahqai ve yeni Pulsar modeliyle Nissan 2015 yılına hazır. Tüm modelleri piyasaya hakim ve sevilen modeller. Yeni Pulsar da bu araçlardan olmaya güçlü bir aday. Henüz satışa çıkmamış olmasına rağmen, bir çok otomobil sever Nissan Pulsar hakkında bilgi toplamaya başlamış durumda.

Volkswagen 2015 yılı için Passat ve Jetta modelinde yeniliklere gitti. Markanın en gözde araçları olan Jetta ve Passat yeni yüzleriyle sevenleri ile buluşacak. İki araçta Paris Oto Şov’da tam olarak tanıtılacak. Ardından yıl sonuna kadar showroomlardaki yerlerini alacaklar. 2015 Jetta ve 2015 Passat Volkswagen’in yüzünü güldürecek.

Mini, dizel Cooper modeli ile hızlı bir giriş yaptı piyasaya. Bu hız 2015 yılında da yükselerek devam edecektir. Dizel otomatik seçeneği ile kullanıcısına hem ekonomik hem de lüks bir araç şansı sunan Mini, dizel araç satışlarını 2015 yılında hızla arttıracaktır. 2015 model arabalar konusunda en çok aranacak otomobillerden biri de Mini Cooper Dizel olacaktır.

Reanult 2015 yılında daha çok elektrikli arabalar üzerinde duracakmış gibi gözüküyor. Elektrikli Renault Twizy ve Renault Zoe iki iddialı araba. Twizy küçük üstü kapalı bir motosiklet tadında çok şirin bir araç. Henüz yeni satışa çıkmasına rağmen yollarda rastlamak nadir de olsa mümkün. Zoe modeli ise 2015 yılında piyasaya sunulacak. İki elektrikli araba modeli ile Renault piyasadaki yerini sağlamlaştıracak. Renault elektrikli arabaları dışında birkaç modelinde makyaj çalışmasına ve kasa yenilemesine gidecek. 2015 model Renault Twingo ve Captur Outdoor bunlardan bir kaçı.

Otomobil devlerinden BMW’de 2015’e çok iddialı giriyor. Yeni modellerini 2015 yılı içerisinde tamamlamak isteyen BMW 2016 yılının hazırlıklarına bile başlamış durumda. Yeni modelleri X2, X4 gibi önden çekişli araçlar olacak. BMW’nin hedefi 2016 yılına kadar önden çekişli araba seçeneklerini arttırmak. 2015 model arabalar arasında BMW’nin modelleri sıkça aranacaktır.

Hyundai’de 2015 yılına sıkı çalışanlardan. Hyundai 2015 Elantra modeliyle dikkatleri üzerine çekecek. Kasada herhangi bir yeniliğe gitmeyen Hyundai motor seçeneği ile kullanıcısına en çok aranan dizel otomatik seçeneğini sunmaya başlayacak.

2015 model arabalar hakkında incelemelerimiz tam gaz devam edecek. Yeni modeller çıktıkça bizde sizler için incelemelerimize devam edeceğiz.

İşte 2015’in en iddialı modelleri …

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER