2015 Lada Kalina Türkiye'de… | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Lada Kalina Türkiye’de…

2015 yılında yeniden Türkiye pazarına giriş yapan Lada çok iddialı modellerle aramıza dönüyor. En çok dikkat çeken modeli Lada Vesta dışında en az Vesta kadar iddialı modeller bizi bekliyor. Bunlardan biri de Lada Kalina. 2015 Lada Kalina Hatchback, Station Wagon, Cross ve Sport kasa seçeneklerine sahip. Her kasanın da kendine özel bir tasarımı var. Lada […]

2015 Lada Kalina Türkiye’de…
02 Şubat 2015 - 21:43 'de eklendi ve 1490 kez görüntülendi.

2015 yılında yeniden Türkiye pazarına giriş yapan Lada çok iddialı modellerle aramıza dönüyor.

En çok dikkat çeken modeli Lada Vesta dışında en az Vesta kadar iddialı modeller bizi bekliyor. Bunlardan biri de Lada Kalina.

2015 Lada Kalina Hatchback, Station Wagon, Cross ve Sport kasa seçeneklerine sahip. Her kasanın da kendine özel bir tasarımı var. Lada kalite de rakiplerini yakalamış diyebiliriz. Yeni modeller 2015 yılına damga vurabilir. Üstelik fiyatlarında çok düşük tutulacağı gelen duyumlar arasında.

Sıfır otomobil sahibi olmak isteyen kullanıcılara 2015 Lada modellerini mutlaka görmelerini tavsiye ediyoruz. Lada Kalina fiyatının yaklaşık 27 bin TL ile 42 bin TL arasında olması bekleniyor. Günümüz sıfır otomobil fiyatlarına göz attığımızda da bu tarz bir araba için 27 bin TL’nin çok uygun olacağı göze çarpıyor.

İşte Lada Kalina tüm kasa seçeneklerinin bulunduğu fotoğraf galerimizde…

Okuyucularımızın Dikkatine; Lada hakkındaki haberlerimiz henüz firma yetkilileri tarafından doğrulanmamıştır. Bu sebeple haberlerimiz internette yer alan haberler baz alınarak hazırlanmıştır. Yetkililerden gelecek haber ve açıklamalara göre yazılarımız güncellenecektir. 

 Granta-Baglanti

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • metin ;

    Bu araçları alassiya kadar hacı murata binerim daha keyifli serçe de ola bilir

    10 Ağustos 2015 20:46
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER