2015 Ford Mustang | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Ford Mustang

2015 yılı içerisinde Avrupa’da satışa çıkacak olan 2015 Ford Mustang, Avrupa pazarının ardından kısa bir süre sonra Türkiye pazarında da yer alacak. Bütünüyle yenilenen Ford Mustang, yeni geliştirilen şanzıman ve motor seçenekleri işle, Ford’a yaraşır performans sunmaya hazırlanıyor. Bütünüyle yenilenmiş 2.3 L Ecoboost motoru, seriyi turbo teknolojisine kavuşturuyor. 2015 Model Ford Mustang ile son derece […]

2015 Ford Mustang
14 Ocak 2015 - 13:10 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.

2015 yılı içerisinde Avrupa’da satışa çıkacak olan 2015 Ford Mustang, Avrupa pazarının ardından kısa bir süre sonra Türkiye pazarında da yer alacak. Bütünüyle yenilenen Ford Mustang, yeni geliştirilen şanzıman ve motor seçenekleri işle, Ford’a yaraşır performans sunmaya hazırlanıyor.

Bütünüyle yenilenmiş 2.3 L Ecoboost motoru, seriyi turbo teknolojisine kavuşturuyor. 2015 Model Ford Mustang ile son derece keyifli bir sürüş, düşük yakıt tüketimi ve üstün performansı bir arada bulmak mümkün.

2015 Model Ford Mustang yeni özellikleri sıralayacak olursak;

Yeni geliştirilen supap yuvası malzemeleri

Özel hazırlanmış piston soğutma jetleri

Yeniden güçlendirilmiş, çelik piston kolları

Yeniden dizayn edilmiş derin gözlü, pres döküm alüminyum yağ karteri

Daha güçlü çelik krank mili gibi, özellikle sağlamlık ve performans yönünden etkileyici değişimlere gidilmiş.

2015 Ford Mustang yakıt tüketimi, yol şartlarına bağlı olarak ortalama 8.8 litre olması bekleniyor. Ancak 2015 Ford Mustang fiyatı ve yakıt tüketimi hakkında, Çin pazarında belirli bir oran olsa da, Avrupa ve Türkiye pazarında netlik kazanmış bir oran yok.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER