Yeni Volkswagen Taigun | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Volkswagen Taigun

Volkswagen Cross Over SUV sınıfındaki rakiplerine yeni modeli ile karşılık vermeye hazırlanıyor. Bu yeni modelin adı ise Taigun. 2012 yılında konsept olarak görücüye çıkan Taigun’un yakın zamanda seri üretime geçebileceği konuşuluyor. Toureg, Tiguan derken Taigun da aramıza katılmak üzere. Nissan Juke, Hyundai ix25 ve benzeri modellerin Alman rakibi Taigun da 1.2 TSI, 1.4 TSI motorların […]

Yeni Volkswagen Taigun
20 Ağustos 2015 - 0:53 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

Volkswagen Cross Over SUV sınıfındaki rakiplerine yeni modeli ile karşılık vermeye hazırlanıyor. Bu yeni modelin adı ise Taigun. 2012 yılında konsept olarak görücüye çıkan Taigun’un yakın zamanda seri üretime geçebileceği konuşuluyor.

Toureg, Tiguan derken Taigun da aramıza katılmak üzere. Nissan Juke, Hyundai ix25 ve benzeri modellerin Alman rakibi Taigun da 1.2 TSI, 1.4 TSI motorların kullanılması bekleniyor. Ayrıca dizel ve benzinli tüm motor seçeneklerinde otomatik vites mevcut olacak.

Volkswagen Taigun tasarımıyla standartların dışında bir araç olacağının sinyallerini veriyor. Fiyat ve satışa ne zaman çıkacağı konusundaki detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Yeni Volkswagen Taigun fotoğraf galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER