Yeni Toyota Avalon | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Toyota Avalon

Toyota’nın en lüks araçlarından biri olan Avalon yeni özellikleriyle göz dolduruyor. Yenilenen tasarım ve yeni teknoloji ile donatılan Avalon XLE, XLE Plus, Premium ve Touring olmak üzere 4 farklı versiyon ile satışa sunulacak. Yeni Toyota Avalon geniş alt havalandırma ızgarasıyla birlikte daha sportif bir havaya sahip olmuş. Bu havayı 17 inçlik alaşım jantlarda destekliyor. İç […]

Yeni Toyota Avalon
18 Temmuz 2015 - 19:48 'de eklendi ve 1206 kez görüntülendi.

Toyota’nın en lüks araçlarından biri olan Avalon yeni özellikleriyle göz dolduruyor.

Yenilenen tasarım ve yeni teknoloji ile donatılan Avalon XLE, XLE Plus, Premium ve Touring olmak üzere 4 farklı versiyon ile satışa sunulacak.

Yeni Toyota Avalon geniş alt havalandırma ızgarasıyla birlikte daha sportif bir havaya sahip olmuş. Bu havayı 17 inçlik alaşım jantlarda destekliyor.

İç tasarıma baktığımızda da bizi geniş ve kullanışlı bir kokpit bekliyor. Özellikle aracın heryerinde tuş olmasını isteyen kullanıcılar için Avalon birebir. Kokpitte bulunan tüm düğmeler de kullanıcının işini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış.

Yeni Toyota Avalon fiyatı hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak bu özelliklere sahip aracın minimum 90 bin TL başlangıç fiyatına sahip olacağını tahmin ediyoruz.

Avalon’un 2015 sonlarında veya 2016 ilk aylarında satışa sunulması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • alper ;

    Güzel bir uygulama

    9 Ağustos 2015 21:04
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER