Yeni Skoda SuperB | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Skoda SuperB

Çek Skoda nın efsane sedanı süper b 3. Nesliyle yine karşımızda. 2015 İstanbul Auto şov da bizlerin beğenisine sunulan yeni Skoda Superb yenilenen yüzü, ekstra donanımları ve ekstra özellikleri ile bizleri bekliyor. Tüm motor seçeneklerinde bir öneki modele göre yüzde 30 a varan tasarruf imkanı sunan süper b 2. Nesil Süper b ye göre daha […]

Yeni Skoda SuperB
19 Temmuz 2015 - 7:45 'de eklendi ve 488 kez görüntülendi.

Çek Skoda nın efsane sedanı süper b 3. Nesliyle yine karşımızda.

2015 İstanbul Auto şov da bizlerin beğenisine sunulan yeni Skoda Superb yenilenen yüzü, ekstra donanımları ve ekstra özellikleri ile bizleri bekliyor. Tüm motor seçeneklerinde bir öneki modele göre yüzde 30 a varan tasarruf imkanı sunan süper b 2. Nesil Süper b ye göre daha uzun  ve hafif olmasının yanı sıra bir önceki nesilden daha hafif ve daha geniş olması nedeniyle  iç mekanda  oldukça  geniş ve rahat oturma alanı sunuyor.

ESP, Isıtmalı koltuklar, 7 adet hava yastığı, Yağmur sensörü,  KEYSS,  dijital klima, park destek, geri görüş kamerası, DCC(şasi kontrol sistemi) ESP, , kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, yorgunluk algılama ve uyarma sistemi, lastik basınç izleme sistemi, hız sabitleyici, 625 lt lik dev bagaj gibi birçok donanım bizlerin rahatı için düşünülerek süperb de kullanılmış.

Konsolun tam ortasına yerleştirilen dokunmatik ekran sayesinde sesli navigasyonun yanı sıra bir çok işlevi de dokunarak kontrol etme imkanı sunuyor.

Türkiye de 1,4 TSI (125HP-150 HP) , 1,8 TSI (180 HP-220 HP ) vbe 2,0 LT 220hp olmak üzere 5 ayrı benzinli ve 1,6 lt8120 HP ), 2,0 lt ( 150HP-190 HP ) olmak üzere üç  farklı motor seçeneği ile satışa çıkan Superb 100 km de  ortalama 4 LT gibi bir yakıt tüketimine sahip.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER