Trafikteyim.NET

Yeni Renault Captur Outdoor

Renault Crossover aracı Captur yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor. Captur Outdoor. Renault Captur Outdoor dış tasarım olarak daha çok bir arazi aracını andırıyor. Tampon ve jantlardaki farklılıklar göze çarpan ilk detaylar. Her türlü yol koşulunda, yol tutuşu kuvvetlendiren Extended Grip seçeneği Captur Outdoor modelinde standart olarak satılıyor. Bir diğer standart özellik ise renk. Captur […]

Yeni Renault Captur Outdoor
15 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 192 kez görüntülendi.

Renault Crossover aracı Captur yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor. Captur Outdoor.

Renault Captur Outdoor dış tasarım olarak daha çok bir arazi aracını andırıyor. Tampon ve jantlardaki farklılıklar göze çarpan ilk detaylar. Her türlü yol koşulunda, yol tutuşu kuvvetlendiren Extended Grip seçeneği Captur Outdoor modelinde standart olarak satılıyor.

Bir diğer standart özellik ise renk. Captur Outdoor da çift tonlu renk seçimi büyük hava katıyor. İç dizaynda ise kırmızı ön panel ve karbon motifli direksiyon süslemeleri mevcut.

Standart paketi Captur Outdoor için full+full diyebiliriz. R-Link dokunmatik ekranlı multimedya sistemi canlı trafik durumu gibi özelliklere sahip.

renault-captur-outdoor-satisa-sunuldu-4411

Yeni Renault Captur Outdoor 1.2 litre 120 beygir benzinli, 1.5 litre 90 beygir dizel olmak üzere iki motor seçeneğine sahip. Otomatik vites seçeneği ise her iki motorda da sunulmakta.

Renault Captur Outdoor fiyatı ise 67 bin 800 TL’den başlıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

*

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla 2015 Model Arabalar, Otomobil Haberleri
Seat Leon Sport Tourer

Seat Ibiza ST modelinden sonra Leon Sport Tourer versiyonunu da satışa sundu. Station Wagonu spor çizgilerle destekleyen Seat farklı bir...

Kapat