Yeni Opel Mokka | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Opel Mokka

Opel SUV segmentindeki sevilen modeli Mokka’ya otomatik vites seçeneği ekledi. Yeni Opel Mokka da artık otomatik vites tercih edebiliyoruz. Mokka boyutlarıyla, motor seçenekleriyle şehir içi kullanıma çok uygun bir SUV araçtı. Ancak Opel’in bu modelinde otomatik vites sunmaması büyük bir eksi oluşturuyordu. Bu tarz araçlar gerek bayanlar olsun gerekse erkekler olsun otomatik vites ile tercih […]

Yeni Opel Mokka
22 Aralık 2014 - 11:15 'de eklendi ve 624 kez görüntülendi.

Opel SUV segmentindeki sevilen modeli Mokka’ya otomatik vites seçeneği ekledi. Yeni Opel Mokka da artık otomatik vites tercih edebiliyoruz.

Mokka boyutlarıyla, motor seçenekleriyle şehir içi kullanıma çok uygun bir SUV araçtı. Ancak Opel’in bu modelinde otomatik vites sunmaması büyük bir eksi oluşturuyordu. Bu tarz araçlar gerek bayanlar olsun gerekse erkekler olsun otomatik vites ile tercih ediliyor. Jip alıpta manuel vites seçenlerin sayısı bir hayli az. Eskiden otomatik viteslere bayan arabası gözüyle bakılırdı ama artık bu klişe de eskide kaldı.

Otomatik vites büyük rahatlık. Bu sebeple tüm markaların her modelinde otomatik şanzıman seçeneğini mutlaka sunması gerekli. Opel geçte olsa bu adımı atarak 2015 yılına otomatik Mokka ile giriş yapıyor. Ayrıca Opel Mokka’da 1.7 litre benzinli motorda otomatik vites seçeneği sunmuştu, ancak vergi dezavantajından dolayı istediği başarıyı elde edememişti.

Şimdi ise Opel Mokka 1.4 motorda otomatik vites seçeneği mevcut.

Otomatik Vites Seçenekli;

Opel Mokka 1.4 Enjoy AT 63.440 TL

Opel Mokka 1.4 Cosmo AT 69.600 TL

AWD Çekişli;

Opel Mokka 1.4 Enjoy AWD Start&Stop 63.270 TL

Opel Mokka 1.4 Cosmo AWD Start&Stop 69.450 TL

FWD çekişli;

Opel Mokka 1.4 Enjoy FWD Start&Stop 60.520 TL

Opel Mokka 1.4 Cosmo FWD Start&Stop 66.850 TL

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER