Configs Grabber By BL4ck_Knight!
Get Usernames For Symlink

 Yeni Opel Karl  | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Opel Karl 

Almanya kökenli otomobil üretim devi Opel, araç çeşitliliği en fazla olan otomobil firmalarının başında geliyor. Bilindiği gibi adını kurucusu olan Adam Opel’den alan firma, şimdi de kurucu olan Adam Opel’in oğlu olan Karl’ın ismini yeni bir modele veriyor. 5 kişi taşıma kapasitesi olan Opel Karl, Adam’dan 20 mm kısa olacak.  2015 model Opel Karl fiyatı, […]

Yeni Opel Karl 
02 Ocak 2015 - 11:15 'de eklendi ve 453 kez görüntülendi.

Almanya kökenli otomobil üretim devi Opel, araç çeşitliliği en fazla olan otomobil firmalarının başında geliyor. Bilindiği gibi adını kurucusu olan Adam Opel’den alan firma, şimdi de kurucu olan Adam Opel’in oğlu olan Karl’ın ismini yeni bir modele veriyor.

5 kişi taşıma kapasitesi olan Opel Karl, Adam’dan 20 mm kısa olacak.  2015 model Opel Karl fiyatı, Avrupa pazarında 10bin Euro bandında olacakken, Türkiye pazarına ne zaman gireceği ve ülkemizdeki satış fiyatı hala net değil.

Hız sabitleyici, cam tavan, 14 ve 16 inç jant seçenekleri, park yardımcısı ve diğer araç içi yardımcı asistanlar ile, kendi kulvarında yer alan araçlarda bulunan özelliklerden daha fazlasını sunuyor.

2015 Model Opel Karl Yakıt tüketimi de, yine yeni çıkan birçok araç gibi hala netlik kazanmış değil. Ancak 5 ileri vites ile satışa çıkacak olan 2015 Model Opel Karl, 3 silindirli 1 litrelik motoru ve 75 beygir gücü ile, adete yakıt cimrisi olacak gibi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER