Yeni Nissan Micra | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Nissan Micra

Satışa çıktığı tarihten itibaren çoğunlukla bayanların tercih ettiği bir otomobil olan Nissan Micra yenilenen yüzüyle karşımıza çıkıyor. Yeni Nissan Micra dikkat çeken ilk nokta, yenilenen ön ızgara. Izgara’nın ortasına yerleştirilen logo daha dikkat çekici hale getirilmiş. Ayrıca yeni Nissan Micra da keskin hatlar, LED gündüz farları, 15 inç büyüklüğündeki jantlar, daha çekici bir otomobil ortaya […]

Yeni Nissan Micra
03 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 587 kez görüntülendi.

Satışa çıktığı tarihten itibaren çoğunlukla bayanların tercih ettiği bir otomobil olan Nissan Micra yenilenen yüzüyle karşımıza çıkıyor.

Yeni Nissan Micra dikkat çeken ilk nokta, yenilenen ön ızgara. Izgara’nın ortasına yerleştirilen logo daha dikkat çekici hale getirilmiş. Ayrıca yeni Nissan Micra da keskin hatlar, LED gündüz farları, 15 inç büyüklüğündeki jantlar, daha çekici bir otomobil ortaya çıkarmış.

Nissan Micra yakıt tüketimi ile dizel otomobillere taş çıkarıyor. Benzinli 1.2 litre DIG-s motoru ile 98 beygir güce sahip olan Yeni Nissan Micra performanstan ödün vermezken, yakıt konusundaki cimriliğini de konuşturuyor. Micra 100 kilometrede ortalama  4,5 litre benzin tüketiyor.

1.2 lt 98 beygir gücündeki motor Yeni Nissan Micra’yı 11.3 saniyede 100 kilometre hıza ulaştırabiliyor. Bu değerler bir çok 1.6 litre motora sahip araçlarda bile yok. 3 silindirli bir motor için güzel bir performans sergiliyor Nissan’ın bu motor seçeneği.

2015-nissan-micra (4)

Yeni Nissan Micrada gaza bastığınızda muhteşem keyif veren bir ses veriyor. Neredeyse spor otomobillere rakip olabilecek güzellikte bir kullanım zevki sunuyor. Sert süspansiyonlar viraj konusunda artı değer sağlıyor. Cam tavan Nissan Micra için çok iyi bir seçenek. Aslında tüm küçük araçlarda olması gereken standart bir özellik diyebiliriz. Araca ayrı bir ferahlık katıyor.

Yeni Nissan Micra iç dizayn olarakta iddialı. Orta konsol piano black ile iyice ön plana çıkarılmış. Ayrıca kullanışlı multimedya sistemi büyük rahatlık sağlıyor.

2015-nissan-micra (1)

Nissan Micra fiyatı 50 bin TL. Bu rakam Yeni Micra 1.2 DIG-s Desire otomatik modeli için geçerli. Bazı donanımlara göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Tüm bu detaylara bakıldığında Nissan Micra kullanışlı, konforlu bir otomobil seçeneği. Birde İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir bölgedeyseniz ideal bir araba.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER