Yeni Lada Xray | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Lada Xray

Lada çok farklı bir modelle yeni yılın bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Lada Yeni Xray Consept modelini seri üretime geçirirse rakiplerini çok üzebilir. Lada Niva efsanesini bilmeyenimiz yoktur. Lada ülkemizde en çok Samara modeli ile tanındı. Samara’yı da Niva izledi. Niva’nın özellikle 4×4 özellikleri tercih sebebi olmuştu. 2015 yılında sedan Vesta modelini çıkarmaya hazırlanan Lada’dan bir Consept […]

Yeni Lada Xray
14 Ocak 2015 - 17:25 'de eklendi ve 2442 kez görüntülendi.

Lada çok farklı bir modelle yeni yılın bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Lada Yeni Xray Consept modelini seri üretime geçirirse rakiplerini çok üzebilir.

Lada Niva efsanesini bilmeyenimiz yoktur. Lada ülkemizde en çok Samara modeli ile tanındı. Samara’yı da Niva izledi.

Niva’nın özellikle 4×4 özellikleri tercih sebebi olmuştu. 2015 yılında sedan Vesta modelini çıkarmaya hazırlanan Lada’dan bir Consept model daha geldi. Xray görenleri heyecanlandırmaya yetiyor. Muhteşem hatlara sahip olan Lada Xray seri üretime geçtiğinde Niva’nın yerini alabilir.

Henüz detaylı bilgileri açıklanmayan Xray’in en güzel fotoğraflarını sizler için topladık. İşte Yeni Lada Xray.

Okuyucularımızın Dikkatine; Lada hakkındaki haberlerimiz henüz firma yetkilileri tarafından doğrulanmamıştır. Bu sebeple haberlerimiz internette yer alan haberler baz alınarak hazırlanmıştır. Yetkililerden gelecek haber ve açıklamalara göre yazılarımız güncellenecektir. 

Vesta-Baglanti

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • kadir ;

    Fiyati ne olacak peki bilen varmi

    2 Mart 2015 22:44
  • HÜSEYİN SULAK ;

    TÜRKİYE DİSBRİTÖRÜ KİM NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK BU KONULARDA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM

    8 Nisan 2015 10:59
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER