Trafikteyim.NET

Yeni Hyundai Accent

Hyundai’nin en çok tercih edilen modeli Accent yeni kasasına kavuşuyor. Yeni Hyundai Accent Hatchback modelinin görselleri internette yayınlandı. Henüz Hyundai tarafından bir açıklama yapılmadı. Yeni Hyundai Accent görsellerine göz attığımızda ilk olarak dikkatimizi GDi motor çekiyor. Gdi motor Accent’te kullanılırsa LPG konusunda bir dez avantaj oluşturabilir. Tahminlerimize göre Accent’te de şuan ki binek otomobillerde kullanılan […]

Yeni Hyundai Accent
26 Eylül 2015 - 21:37 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

Hyundai’nin en çok tercih edilen modeli Accent yeni kasasına kavuşuyor.

Yeni Hyundai Accent Hatchback modelinin görselleri internette yayınlandı. Henüz Hyundai tarafından bir açıklama yapılmadı.

Yeni Hyundai Accent görsellerine göz attığımızda ilk olarak dikkatimizi GDi motor çekiyor. Gdi motor Accent’te kullanılırsa LPG konusunda bir dez avantaj oluşturabilir. Tahminlerimize göre Accent’te de şuan ki binek otomobillerde kullanılan motor seçenekleri yer alacaktır.

Yeni Accent, Hyundai i30’un ilk kasasını da fazlasıyla andırıyor. Accent gibi çok sevilen bir modele daha farklı bir tasarım olması gerekirdi.

Yeni Accent’in 2016 yılında satışa çıkması bekleniyor. Hatchback modeli yayınlanan Accent’in sedan modelininde yakında gün yüzüne çıkacaktır.

İşte Yeni Hyundai Accent‘ten ilk görüntüler…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

*
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla 2016 Model Arabalar, Otomobil Haberleri
2016 Aston Martin Vulcan

2016 Aston Martin Vulcan  geçtiğimiz aylarda düzenlenen Goodwood Hız Festivali’nde görücüye çıkmıştı. Aracın direksiyonunu bile saatlerce sıkılmadan inceleyebiliriz. Tasarım muhteşem....

Kapat