Yeni Audi Q7 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Audi Q7

2015 model Audi Q7 Paris Otomobil Fuar’ına yetiştirilemeyince gözler Ocak ayında Detroit’te yapılacak olan Auto Show’a çevrildi. Yeni Audi Q7 eski kasasına göre 350 kilo hafifleyecek. Bu hafiflik yeni çelik ve aliminyum bileşenlerden oluşan MLB platformlardan kaynaklanıyor. Hemen hemen tüm markalar yeni modellerini daha hafif üretmeyi başardı. Hafifleyen araçlar yakıt tüketimi konusunda da rakamlarını iyileştirmeyi […]

Yeni Audi Q7
14 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 514 kez görüntülendi.

2015 model Audi Q7 Paris Otomobil Fuar’ına yetiştirilemeyince gözler Ocak ayında Detroit’te yapılacak olan Auto Show’a çevrildi.

Yeni Audi Q7 eski kasasına göre 350 kilo hafifleyecek. Bu hafiflik yeni çelik ve aliminyum bileşenlerden oluşan MLB platformlardan kaynaklanıyor. Hemen hemen tüm markalar yeni modellerini daha hafif üretmeyi başardı.

Hafifleyen araçlar yakıt tüketimi konusunda da rakamlarını iyileştirmeyi başarıyor. Yeni Audi Q7 eski versiyonu gibi 5 metre uzunluğunda olacak. Ayrıca araç 7 kişilik şekliyle üretime devam edilecek.

Yeni Audi Q7 Hybrid model seçeneği ile de sunulacak. 2015 Audi Q7 3.0 V6 benzinli motorunun yanında 100 beygirlik bir elektrikli motor desteği ile çok kuvvetli bir motora sahip olacak.

yeni-audi-q7 (3)

Yeni Audi Q7 hakkındaki detaylar önümüzdeki günlerde netleştikçe bizler sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Yeni Audi Q7 resimleri…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER