Volkswagen Caddy 2015 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Caddy 2015

Alman otomobil devi Volkswagen’in ülkemizde satışa sunduğu günden itibaren önemli ölçüde satış oranı yakalayan Ticari aracı Volkswagen Caddy, çok radikal sayılabilecek değişikliklerle 2015 modeli piyasaya çıkmak üzere! Üstün performansı bu ticari aracın özellikle ön ve arka tampon kısımlarında değişiklik olması beklenmekte. Volkswagen Caddy’nin iç tasarımına baktığımızda ise, yine önemli ölçüde değişikliklerin olabileceği sinyalleri görülmektedir. Volkswagen […]

Volkswagen Caddy 2015
03 Kasım 2014 - 15:40 'de eklendi ve 777 kez görüntülendi.

Alman otomobil devi Volkswagen’in ülkemizde satışa sunduğu günden itibaren önemli ölçüde satış oranı yakalayan Ticari aracı Volkswagen Caddy, çok radikal sayılabilecek değişikliklerle 2015 modeli piyasaya çıkmak üzere! Üstün performansı bu ticari aracın özellikle ön ve arka tampon kısımlarında değişiklik olması beklenmekte.

Volkswagen Caddy’nin iç tasarımına baktığımızda ise, yine önemli ölçüde değişikliklerin olabileceği sinyalleri görülmektedir. Volkswagen Caddy aynı zamanda daha çevreci ve az yakıt tüketen bir motor ile, sevenlerinin karşısına çıkması an meselesi.

Volkswagen Caddy 2015 modelinde, araca makyaj operasyonu yapılmasına kesinlik kazandırıldı. Aracın özellikle ön tampon kısmı ve aydınlatma sisteminde çok önemli değişikliklere gidildiği, verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Volkswagen Caddy 2015 modeli, yakıt tüketimi açısından da kullanıcı dostu bir araç olacağı yönünde. Zira yeni nesil motorlar kullanılmış olup, motoru oluşturan ana ve bağlantılı tüm ekipmanlar tamamen çevre dostu ürünlerden imal edilmeye çalışılmış.
Volkswagen-Caddy-2015-2
 Test sürüşlerinde ön ve arka kısımları komple kamufle edilerek çıkarılan Volkswagen Caddy 2015‘te 1.9 TDI motor yerine, 1.6 TDI motor kullanılmış. Fabrika verilerine bakıldığında ise araç son sürati saatte 168 kilometre.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER