Ucuz Trafik Sigortası İçin | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Ucuz Trafik Sigortası İçin

Ucuz trafik sigortası yaptırmak son zamanlarda tüm araç sahiplerinin hayali oldu. Geçtiğimiz yıllarda 100 liraya yapılan sigortalar şuan 1,500 TL gibi rakamları bulabiliyor hatta aşabiliyor. Bu rakamları düşürmek için yapılabilecek bir kaç öneriden bahsedelim. 1-) Trafik sigortası yaptırmadan önce mutlaka birden fazla firmadan teklif isteyin… 2-) Genellik 35 yaş ve üzerine fiyatlar daha uygun çıkıyor. Ancak […]

Ucuz Trafik Sigortası İçin
02 Haziran 2016 - 20:42 'de eklendi ve 560 kez görüntülendi.

Ucuz trafik sigortası yaptırmak son zamanlarda tüm araç sahiplerinin hayali oldu. Geçtiğimiz yıllarda 100 liraya yapılan sigortalar şuan 1,500 TL gibi rakamları bulabiliyor hatta aşabiliyor. Bu rakamları düşürmek için yapılabilecek bir kaç öneriden bahsedelim.

1-) Trafik sigortası yaptırmadan önce mutlaka birden fazla firmadan teklif isteyin…

2-) Genellik 35 yaş ve üzerine fiyatlar daha uygun çıkıyor. Ancak uygun derken %50 bir fark beklemeyin %30’a kadar bir indirim olabilir.

Bu iki maddeden sonra trafik sigortası yaptırırken nelere dikkat etmek gerekli onlardan bahsedelim.

Sigorta yaptıracağınız firma kesinlikle daima ulaşabileceğiniz bir yer olsun. Bu sebeple sigorta acentalarını tavsiye edebiliriz. Karşınızda ulaşabileceğiniz biri olması sizi herhangi bir kaza durumunda daha az strese sokacaktır.

Trafik sigortası için uygun fiyat bulmak önemli ancak iyi bir şirketten 1000 lira teklif alıp, x isimli pek fazla duyulmamış bir firmadan 900 lira teklif geldiğinde kesinlikle tercih etmeyin. Karşımızdaki şirketin kalitesi olası kaza durumlarında bizim rahat etmemizi sağlamakta.

Tüm bunların hepsi kasko şirketlerinde de geçerli. Sonuç olarak gerek kasko, gerekse trafik sigortası yaptırırken fiyat/performans oranını iyi ayarlamayı unutmamak gerekiyor. Ayrıca kaza tespit tutanaklarını ruhsatınızda bulundurmayı ihmal etmeyin… Kazasız, cezasız ve trafiksiz sürüşler…

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER