Suzuki Samurai | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Suzuki Samurai

Suzuki Samurai, tam bir arazi canavarı. Off-Road sevenlere bu spor için bütçesi çok yüksek olmayanlara göre biçilmiş kaftan. Suzuki Samurai görünüşüyle de çok sempatik bir jip. İç tasarımdan dışa tamamen Off-Road a uygun bir 4×4. Suzuki Samurai fiyatları 8 bin ile 15 bin TL arasında. Alırken düşünülmesi gereken ilk şey ne tarz bir Off-Road düşündüğünüz. […]

Suzuki Samurai
09 Eylül 2014 - 9:00 'de eklendi ve 926 kez görüntülendi.

Suzuki Samurai, tam bir arazi canavarı. Off-Road sevenlere bu spor için bütçesi çok yüksek olmayanlara göre biçilmiş kaftan.

Suzuki Samurai görünüşüyle de çok sempatik bir jip. İç tasarımdan dışa tamamen Off-Road a uygun bir 4×4. Suzuki Samurai fiyatları 8 bin ile 15 bin TL arasında. Alırken düşünülmesi gereken ilk şey ne tarz bir Off-Road düşündüğünüz. Ufak hafif şartlar ise ekstra bir maliyetiniz olmayacak. Ağır Off-Road yapacaksanız zaten bu iş bir araba parası kadar aksesuar daha doğrusu Off-Road parçaları gerektiriyor.

Kesinlikle Samurai’yi Off-Road için hafife almayın. Ekstra donanımsız hali bile bir çok 4×4 jipe taş çıkarır. Sizi kolay kolay yolda bırakmayacak bir dost olacaktır.

Kış aylarında kar yağmış ve tüm arabalar zorlanırken siz Samurai’niz ile yola devam edebilirsiniz. Suzuki Samurai sevenler için birbirinden güzel resimler topladık. Şimdi sizi onlarla baş başa bırakalım.

İşte Suzuki Samurai resim galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER