SsangYong hedefi büyütüyor ! | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

SsangYong hedefi büyütüyor !

SsangYong isminden midir bilinmez ama Türkiye’de ön yargıyla yaklaşılan bir otomobil firması. Aslında araçları düşünüldüğü gibi değil. Aracı alanlar arasında çok fazla memnun kalan kullanıcılar var. Olmayan yok mu derseniz tabi ki var ama hangi marka da olumsuz bir durumla karşılaşmayan olabilir ki… Güney Kore otomobil firmaları ülkemizde çok büyük bir Pazar payına sahip. Özellikle […]

SsangYong hedefi büyütüyor !
09 Aralık 2014 - 22:25 'de eklendi ve 605 kez görüntülendi.

SsangYong isminden midir bilinmez ama Türkiye’de ön yargıyla yaklaşılan bir otomobil firması. Aslında araçları düşünüldüğü gibi değil. Aracı alanlar arasında çok fazla memnun kalan kullanıcılar var. Olmayan yok mu derseniz tabi ki var ama hangi marka da olumsuz bir durumla karşılaşmayan olabilir ki…

Güney Kore otomobil firmaları ülkemizde çok büyük bir Pazar payına sahip. Özellikle Hyundai ve Kia bu firmaların başında geliyor. SsangYong da bu yolda 2015 yılında sağlam adımlarla ilerlemek istiyor. Son 2 yıldır piyasada bulunan SsangYong sayısı da artış göstermekte.

SsangYong nasıldır sorusunun cevabını en iyi kullanıcıları verecektir. SsangYong almayı düşünenler için kışa özel kampanyalar mevcut. 20 bin TL’ye sıfır faiz, 4 bin TL takas desteği gibi güzel kampanyalarla SsangYong müşterilerini mutlu etmeyi hedefliyor.

Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapan trafikte 12 binden civarında SsangYong marka araç bulunduğunu belirtmişti. Bu sayısının 2015 yılında çok daha fazla olacağını düşünüyoruz.

İşte SsangYong’un en güzel modelleri;

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER