Skoda Rapid Spaceback | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Skoda Rapid Spaceback

Çek otomobil markası Skoda’nın yeni modeli Rapid Spaceback piyasaya sunuldu. Skoda Rapid Spaceback keskin hatlarıyla sportif bir görünüme sahip. Ön ızgarayı tamamen çevreleyen krom çizgi şık bir hava katıyor. Dış tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Skoda Rapid Spaceback iç tasarım konusunda daha sade kalmış. Aracın içine girdiğinizde Volkswagen esintileri hemen kendisini gösteriyor. Skoda Rapid Spaceback boyutları […]

Skoda Rapid Spaceback
05 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 543 kez görüntülendi.

Çek otomobil markası Skoda’nın yeni modeli Rapid Spaceback piyasaya sunuldu.

Skoda Rapid Spaceback keskin hatlarıyla sportif bir görünüme sahip. Ön ızgarayı tamamen çevreleyen krom çizgi şık bir hava katıyor. Dış tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Skoda Rapid Spaceback iç tasarım konusunda daha sade kalmış. Aracın içine girdiğinizde Volkswagen esintileri hemen kendisini gösteriyor.

Skoda Rapid Spaceback boyutları uzun olduğundan dolayı arka koltuk diz mesafesi oldukça rahatlık sağlıyor. Çok uzun boylu kişiler bile bu otomobilde rahat edebilir. İç tasarım ve teknoloji yönünde biraz daha çıtanın altında kalmış diyebiliriz. Ancak genel olarak ideal, olması gereken tüm özelliklere sahip diyebiliriz.

skoda-rapid-spaceback (7)

Gelelim Skoda Rapid Spaceback motoruna. En çok aranan dizel otomatik seçeneğini inceleyeceğiz. 1.6 TDI ve 105 beygirlik motor aracı güzel taşıyor. 0’dan 100 kilometreye ulaşması 10,3 saniye sürüyor. Skoda Rapid Spaceback yakıt tüketimi konusunda başarılı. Ortalama 100 kilometre’de 4,4 litre. Bu rakamlarda geniş konforlu aynı zaman güçlü bir otomobil için güzel değerler.

Yeni Skoda Rapid Spaceback fiyatı ise 43,900 TL’den başlıyor, 60 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Son olarak genel bir değerlendirme gerekirse Skoda Rapid Spaceback geniş aileler için çok ideal bir araç. Uzun yolculuklarda ailenizle birlikte çok rahat edebileceğiniz konfora sahip.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER