Peugeot Engelli Arabaları | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Peugeot Engelli Araba Kampanyası

Peugeot Engelsiz Yaşam Projesi kapsamında ürettiği araçları piyasaya sundu. Engellilere özel arabalar Peugeot desteğiyle kişiye özel hale getirilerek satılıyor. Araç satın almak engelli vatandaşlar Fransa onaylı özel sürüş aparatlarıyla destekleniyor. Ayrıca tekerlekli sandalye taşımaya uygun hale getirilmiş Partner Tepee modelleri müşterilere seçenek olarak sunuluyor. Peugeot tüm otomatik vitesli binek otomobillerine gerekli aparatlar ile donatarak engelli […]

Peugeot Engelli Araba Kampanyası
13 Eylül 2014 - 15:40 'de eklendi ve 703 kez görüntülendi.

Peugeot Engelsiz Yaşam Projesi kapsamında ürettiği araçları piyasaya sundu. Engellilere özel arabalar Peugeot desteğiyle kişiye özel hale getirilerek satılıyor.

Araç satın almak engelli vatandaşlar Fransa onaylı özel sürüş aparatlarıyla destekleniyor. Ayrıca tekerlekli sandalye taşımaya uygun hale getirilmiş Partner Tepee modelleri müşterilere seçenek olarak sunuluyor.

Peugeot tüm otomatik vitesli binek otomobillerine gerekli aparatlar ile donatarak engelli vatandaşların hizmetine sunabiliyor.

Yasal zorunluluk gereği engellilere özel arabalar kişinin engelli ile uyumlu olmak zorunda. Bu kanuna göre Peugeot engele göre aparatlarla satılacak olan arabayı uygun hale getirebiliyor.

Buraya kadar artılarını yazdığımız konumuzda birazda gelen şikayetlere değinelim. Bazı vatandaşlar Peugeot bayilerinin aparat yapılacak müşterilere araç satmamaya çalıştıklarını iddia etmekte. Konu hakkında kesin bilgilerimiz olmadığı için yorumları size aktarmaya çalışıyoruz. Dileğimiz o dur ki bu güzel kampanya birkaç bayinin olumsuz tutumuyla son bulmasın.

peugeot-partner-engelli-aracı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER