Configs Grabber By BL4ck_Knight!
Get Usernames For Symlink

 Astra yakıt tüketimi | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Opel Astra Classic 2

Opel Astra da izlediği satış stratejisini her zaman takdir ettik. Eski kasayı bir anda çöpe atmayan Opel bu sayede satış rakamlarını da katladı. Opel Astra Classic bir zamanların en çok tutulan otomobillerinden. Duruşu, karizması, konforu her şeyiyle eksizsiz bir araç. Opel Astra sedan modelinden ziyade bu kasada Hatchback modeli daha fazla tercih edildi. Opel Astra […]

Opel Astra Classic 2
09 Eylül 2014 - 15:40 'de eklendi ve 868 kez görüntülendi.

Opel Astra da izlediği satış stratejisini her zaman takdir ettik. Eski kasayı bir anda çöpe atmayan Opel bu sayede satış rakamlarını da katladı.

Opel Astra Classic bir zamanların en çok tutulan otomobillerinden. Duruşu, karizması, konforu her şeyiyle eksizsiz bir araç. Opel Astra sedan modelinden ziyade bu kasada Hatchback modeli daha fazla tercih edildi.

Opel Astra modelinde yenileme, kasa atlama zamanlarını da çok iyi ayarladı diyebiliriz. Astra Classic 2 modelinin biraz özelliklerinden bahsedelim.

Astra yakıt tüketimi konusunda çok cimri diyemesekte cömert sayılmaz. Ortalama 100 kilometrede 9-11 litre arası yakıt tüketimine sahip. Bu değerler kullanım tarzından ve trafik durumuna göre değişkenlik göstermekte.

Araca binmeden daha kapısını açtığınızda size verdiği güven hissi herşeye değer. Ağır bir kapı ile sağlam bir otomobil tercih ettiğinizi size hatırlatıyor. Opel Astra yeni kasalarıyla sitemizde olmaya devam edecek.

Şimdi sizleri Opel Astra resimleri ile baş başa bırakalım…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER