Motosiklet eğitimi veren yerler | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Motosiklet Eğitimi Veren Yerler

Motosiklet kullanmak çoğu araçtan daha zor. Uzaktan bakınca bisiklet gibi ya ne var denilse de üzerine binip azıcık gazı açtığınızda altınızda hiçte bisiklete benzemeyen bir araç olduğunun farkına varıyorsunuz. Eğitim motosiklet konusunda çok önemli. Son yıllarda Türkiye’de de motosiklet eğitimine insanlarımız ilgi göstermeye, saygı duymaya başladı. Eğitim sadece hiç motosiklet kullanmamış birine kullanmayı öğretmek değil. […]

Motosiklet Eğitimi Veren Yerler
25 Ağustos 2014 - 14:00 'de eklendi ve 650 kez görüntülendi.

Motosiklet kullanmak çoğu araçtan daha zor. Uzaktan bakınca bisiklet gibi ya ne var denilse de üzerine binip azıcık gazı açtığınızda altınızda hiçte bisiklete benzemeyen bir araç olduğunun farkına varıyorsunuz.

Eğitim motosiklet konusunda çok önemli. Son yıllarda Türkiye’de de motosiklet eğitimine insanlarımız ilgi göstermeye, saygı duymaya başladı.

Eğitim sadece hiç motosiklet kullanmamış birine kullanmayı öğretmek değil. Bu sadece bir sınıf. Yıllardır motosiklet kullanıyor olanlar bile eğitim sayesinde bir çok şey öğrenebiliyor. Bunun örnekleri internette fazlasıyla var.

Motosiklet eğitimi ülkemizde, Honda ve Vespa markalarının öncülüğünde verilmekte. Ayrıca bunu tamamen bir iş olarak yapan GİS Akademi de eğitim hizmeti için seçeneklerden biri. Fiyatlar çok ucuz değil tabiki. Belki de bu sebeple ilgi istenilen düzeyde değil ama her şeyin bir bedeli oluyor. Kolay bir sektör değil, motosiklet eğitimi. Net olarak fiyat belirtmek gerekirse, 500 ile 1500 TL arasında değişmekte.

honda-motosiklet-egitim-merkezi-1

Sonuç itibariyle eğer motosikleti seven ve ilginiz anlık bir heves değilse, eğitim almanız size büyük bir artı değer katacaktır. Motosiklet Eğitim programlarını, eğitimler de neler yapıldığını belirttiğimiz kuruluşların resmi sitelerinden inceleyebilirsiniz.

motosiket-eğitim

motosiklet-eğitimi (1)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER