250cc en güçlü Maxi Scooter | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Maxilerin efendisi !

Hem şehir içi hem de uzun yolda yanınıza güvenilir bir arkadaş olsun istiyorsanız Daelim S3 Advance iyi bir seçenek olabilir. Eğer sizde bir maxi scooter tavsiyesi arıyorsanız Daelim S3 Advance incelememizi mutlaka okuyun. Daelim S3 Advance için bir maxi scooter da aradığımız tüm özelliklere sahip diyebiliriz. Rakiplerine göre en kuvvetli motor S3’te. Yamaha X Max, […]

Maxilerin efendisi !
25 Temmuz 2014 - 23:03 'de eklendi ve 2993 kez görüntülendi.

Hem şehir içi hem de uzun yolda yanınıza güvenilir bir arkadaş olsun istiyorsanız Daelim S3 Advance iyi bir seçenek olabilir. Eğer sizde bir maxi scooter tavsiyesi arıyorsanız Daelim S3 Advance incelememizi mutlaka okuyun.

Daelim S3 Advance için bir maxi scooter da aradığımız tüm özelliklere sahip diyebiliriz. Rakiplerine göre en kuvvetli motor S3’te. Yamaha X Max, SYM GTS Evo gibi 250cc maxi scooterlardan daha kuvvetli.

En güzel özelliklerinden biri Smart Key sistemi ile anahtarsız çalıştırma. Motosiklet pratik bir araç, kullanımı da öyle olmadı. S3’e bindiğinizde anahtarı cebinizden çıkartmaya gerek yok, marşa basmanız yeterli. S3 modern görünümlü bir scooter. Led farları ve kızgın bakışlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

daelim-s3-250-advance

Daelim S3 Advance

 

Daelim S3 Advance bazı özellikleriyle rakiplerinden önce olsa da Türkiye’de 250cc scooter sınıfında daha çok X Max ile GTS Evo’nun tutulduğunu da söylemek gerek. Ancak Daelim S3 Advance kullanmadan karar vermemeniz gerektiğini de sizlere hatırlatalım. Netice de üç markada birbirinden güzel her birinin kendine göre artıları mevcut.

daelim-s3-kadran-son-hız

daelim-s3-kadran-son-hız

Daelim S3 Advance bagaj hacmiyle de büyük bir rahatlık sağlıyor. Daelim S3 yakıt tüketimi ise makul değerlerde. Ortalama 3,5 ile 4 lt arasında. Kuvvetli motoru ile uzun yollara çok uygun bir maxi scooter. Gece görüşü ledli farları sayesinde güvenliğimizi aksatmıyor. S3’ün güncel fiyatları ise 10,500 ile 11 bin TL arasında değişiyor.

İkinci el pazarında ise Daelim’in rakiplerinden daha çok değer kaybettiğini söyleyebiliriz. Temiz kullanılmış, düşük km de bir ikinci el Daelim S3 Advance 7500 ile 8250 TL arasında rahatlıkla bulunabiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER