Kia SportSpace | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Kia SportSpace

Kia iddialı modellerini bir bir gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Konsept modeller bir çok otomobil firmasında görülen ilgiye göre ortalama 1-2 yıl içerisinde seri üretime geçebiliyor. Kia SportSpace’te bunlardan biri olacaktır. Kia SportSpace hem aile arabası hem de sert çizgileriyle muhteşem bir spor araç olmaya aday. SportSpace ilk olarak ilk olarak kabartmalı kaput ve çamurluklarıyla […]

Kia SportSpace
24 Nisan 2015 - 7:50 'de eklendi ve 784 kez görüntülendi.

Kia iddialı modellerini bir bir gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.

Konsept modeller bir çok otomobil firmasında görülen ilgiye göre ortalama 1-2 yıl içerisinde seri üretime geçebiliyor. Kia SportSpace’te bunlardan biri olacaktır.

Kia SportSpace hem aile arabası hem de sert çizgileriyle muhteşem bir spor araç olmaya aday. SportSpace ilk olarak ilk olarak kabartmalı kaput ve çamurluklarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Büyük jantlara ve çift çıkışlı egzoza sahip olan SportSpace motor yönünden de zengin seçeneklere sahip olacaktır.

Kia yeni çıkardığı tüm modellerinde benzin ve dizel olsun hem otomatik hem de düz vites seçeneğini kullanıcılara sunuyor. Bu durumda otomobil severler açısından iyi. Özellikle ülkemizde dizel otomatik seçeneğinin çok tutulduğu bu zamanlarda tüm otomobil markalarının bu durumu göz önünde bulundurması gerekiyor.

İşte Kia’nın yeni otomobili SportSpace…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER