Kaputta kedi var, motoru çalıştırma ! | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Kaputta kedi var, motoru çalıştırma !

Otomobil sahiplerinin kışın ayrıca dikkat etmesi gereken çok önemli bir konu. Kediler. Havaların soğumasıyla birlikte özellikle kediler ısınmak için arabaların motoruna girmeyi seçebiliyor. Geçtiğimiz günlerde haberlerde çıkan bir yavru kedi otomobil sürücüsü fark edilmiş ve itfaiye tarafından kurtarılmıştı. Kediler soğuktan kaçmak istersek motorumuzda sıkışıp can verebilir. Bu nedenle sabahları kaputu açıp bir göz atmak, bunu […]

Kaputta kedi var, motoru çalıştırma !
21 Aralık 2014 - 11:15 'de eklendi ve 955 kez görüntülendi.

Otomobil sahiplerinin kışın ayrıca dikkat etmesi gereken çok önemli bir konu. Kediler.

Havaların soğumasıyla birlikte özellikle kediler ısınmak için arabaların motoruna girmeyi seçebiliyor. Geçtiğimiz günlerde haberlerde çıkan bir yavru kedi otomobil sürücüsü fark edilmiş ve itfaiye tarafından kurtarılmıştı.

Kediler soğuktan kaçmak istersek motorumuzda sıkışıp can verebilir. Bu nedenle sabahları kaputu açıp bir göz atmak, bunu yapmıyorsak bile motoru çalıştırmadan kulak vererek sesi kontrol etmek gerekir. Ancak kedi sıcakta uyuyabileceği için en garanti çözüm kaput altına bakmaktan geçiyor.

Bu sıradalar motosikletimin brandasının altında 2 tane kediye ev sahipliği yapıyorum. Biri selede biri de ayak koyma yerinde yatıyor.(Scooter) Çok kişi kedilerden şikayetçi motosikletinde yatıyormuş diye. En azından kış aylarında yapmayın. Hava soğuk, gidecek yerleri yok. Bırakın yatsınlar verdikleri en büyük zarar pisletmeleri bunu da sadece 2 dakika da benzincide su tutturarak halledebiliyorsunuz.

2 dakikalık temizlik için, kedileri soğuğa itmeyin.

Şimdi size en tatlı kedilerden oluşan bir galeri hazırladık ki aklınızdan hiç çıkmasın ve kış aylarında bu tatlı hayvanlara biraz sahip çıkalım. Keyifli sürüşler…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER